Jump to content
Sign in to follow this  
matt

Philips 32PF9531 - software

Recommended Posts

Witam

Zakupiłem właśnie Philipsa 32PF9531 (od 4 miesięcy obserwowałem Samsunga M71B, jednak odpadł w porównaniu z tym modelem) i zastanawiam się czy będę miał możliwość włączyć wyższą rozdzielczość na kablu D-Sub niż 1024x768. Gdy podaję każdą inną rozdzielczość, TV nie wyświetla sybnału (tylko niebieski ekran).
Więc czy ktoś może mi powiedzieć gdzie znajdują się nowe oprogramowania dla Philipsów? (w instrukcji pisze że przez port USB w TV się wgrywa)

[url="http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?scy=PL&slg=POL&sct=LCD_LARGE_30_40_SU&cat=FLAT_TV_CA&session=20061219044500_195.116.69.70&grp=TV_GR&ctn=32PF9531/10&mid=Link_Software&hlt=Link_Software"]Tutaj[/url] masz oprogramowanie dla tego Philipsa,tylko że wyższej rozdzielczości na tym kablu to raczej nie osiągniesz.

[quote name='roomi' post='30101' date='19.12.2006, 12:55 '][url="http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?scy=PL&slg=POL&sct=LCD_LARGE_30_40_SU&cat=FLAT_TV_CA&session=20061219044500_195.116.69.70&grp=TV_GR&ctn=32PF9531/10&mid=Link_Software&hlt=Link_Software"]Tutaj[/url] masz oprogramowanie dla tego Philipsa,tylko że wyższej rozdzielczości na tym kablu to raczej nie osiągniesz.[/quote]

bardzo dziękuję - udało mi się pobrać nową wersję i wszystko działa nadal prawidłowo :rolleyes:
Pozdrawiam

[quote name='matt' post='29560' date='16.12.2006, 18:03 ']Witam

Zakupiłem właśnie Philipsa 32PF9531 ...[/quote]

Proszę podziel się swoimi wrażeniami. Jak sprawuje się przy sygnale SD? Jak działa P2+ no i w ogóle jak działa ten model? Jestem b.ciekawy, bo przymierzam się do niego..
Pozdrawiam.

Cofnij się jedną stronę do tyłu,dział PHILIPS,na samej górze jest recenzja napisana przez @matt,tylko ja też juz nie wiem czy chodzi o model 32PF5331 czy 32PF9531?

[quote name='roomi' post='35117' date='16.01.2007, 22:14 ']Cofnij się jedną stronę do tyłu,dział PHILIPS,na samej górze jest recenzja napisana przez @matt,tylko ja też juz nie wiem czy chodzi o model 32PF5331 czy 32PF9531?[/quote]

Już teraz nie wiem o jakim modelu mowa. Z treści wynika, że niby 9531, ale odnośnik jest do 5331. Może autor posta mógłby się wypowiedzieć i ew. dokonać poprawek...

-----------
Pozdr. Edited by Tofi