Skocz do zawartości
matt

Philips 32PF9531 - software

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupiłem właśnie Philipsa 32PF9531 (od 4 miesięcy obserwowałem Samsunga M71B, jednak odpadł w porównaniu z tym modelem) i zastanawiam się czy będę miał możliwość włączyć wyższą rozdzielczość na kablu D-Sub niż 1024x768. Gdy podaję każdą inną rozdzielczość, TV nie wyświetla sybnału (tylko niebieski ekran).
Więc czy ktoś może mi powiedzieć gdzie znajdują się nowe oprogramowania dla Philipsów? (w instrukcji pisze że przez port USB w TV się wgrywa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?scy=PL&slg=POL&sct=LCD_LARGE_30_40_SU&cat=FLAT_TV_CA&session=20061219044500_195.116.69.70&grp=TV_GR&ctn=32PF9531/10&mid=Link_Software&hlt=Link_Software"]Tutaj[/url] masz oprogramowanie dla tego Philipsa,tylko że wyższej rozdzielczości na tym kablu to raczej nie osiągniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='roomi' post='30101' date='19.12.2006, 12:55 '][url="http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?scy=PL&slg=POL&sct=LCD_LARGE_30_40_SU&cat=FLAT_TV_CA&session=20061219044500_195.116.69.70&grp=TV_GR&ctn=32PF9531/10&mid=Link_Software&hlt=Link_Software"]Tutaj[/url] masz oprogramowanie dla tego Philipsa,tylko że wyższej rozdzielczości na tym kablu to raczej nie osiągniesz.[/quote]

bardzo dziękuję - udało mi się pobrać nową wersję i wszystko działa nadal prawidłowo :rolleyes:
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='matt' post='29560' date='16.12.2006, 18:03 ']Witam

Zakupiłem właśnie Philipsa 32PF9531 ...[/quote]

Proszę podziel się swoimi wrażeniami. Jak sprawuje się przy sygnale SD? Jak działa P2+ no i w ogóle jak działa ten model? Jestem b.ciekawy, bo przymierzam się do niego..
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cofnij się jedną stronę do tyłu,dział PHILIPS,na samej górze jest recenzja napisana przez @matt,tylko ja też juz nie wiem czy chodzi o model 32PF5331 czy 32PF9531?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='roomi' post='35117' date='16.01.2007, 22:14 ']Cofnij się jedną stronę do tyłu,dział PHILIPS,na samej górze jest recenzja napisana przez @matt,tylko ja też juz nie wiem czy chodzi o model 32PF5331 czy 32PF9531?[/quote]

Już teraz nie wiem o jakim modelu mowa. Z treści wynika, że niby 9531, ale odnośnik jest do 5331. Może autor posta mógłby się wypowiedzieć i ew. dokonać poprawek...

-----------
Pozdr. Edytowane przez Tofi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...