Kupiłem właśnie telewizor LG 50LF652 i próbowałem połączyć urządzenia przez Screen Share ale nic się nie dzieje. Komputer i telefon widzą TV bez problemu ale jak próbuję się połączyć to na TV jest tylko informacja że urządzenie o takiej i takiej nazwie próbuje się połączyć, jest możliwość tylko odrzucenia, a do zaakceptowania nigdzie nie ma widocznej opcji. Próbowałem TV połączyć przez Wi-FI i kabel. Zainstalowałem ręcznie Intel WiDi i nic nie pomogło, próbowałem też ręcznie włączyć Virtual adapter do WiFi ale nie pomogło. Zaktualizowałem też sterowniki na PC, TV ma najnowszy soft.
Smart Share działa za to bez problemu, wybieram plik, klikam prawym prześlij na urządzenie i działa, tak samo z telefonem.
Laptop z Windowsem 10 Pro
Telefon to SGS5
Ktoś wie jak można bezprzewodowo użyć TV jako monitora?
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później.
Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.
Kupiłem właśnie telewizor LG 50LF652 i próbowałem połączyć urządzenia przez Screen Share ale nic się nie dzieje. Komputer i telefon widzą TV bez problemu ale jak próbuję się połączyć to na TV jest tylko informacja że urządzenie o takiej i takiej nazwie próbuje się połączyć, jest możliwość tylko odrzucenia, a do zaakceptowania nigdzie nie ma widocznej opcji. Próbowałem TV połączyć przez Wi-FI i kabel. Zainstalowałem ręcznie Intel WiDi i nic nie pomogło, próbowałem też ręcznie włączyć Virtual adapter do WiFi ale nie pomogło. Zaktualizowałem też sterowniki na PC, TV ma najnowszy soft.
Smart Share działa za to bez problemu, wybieram plik, klikam prawym prześlij na urządzenie i działa, tak samo z telefonem.
Laptop z Windowsem 10 Pro
Telefon to SGS5
Ktoś wie jak można bezprzewodowo użyć TV jako monitora?
Edytowane przez mario87Udostępnij tę odpowiedź
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach