Skocz do zawartości
binary

EPSON EH-TW8100 uterka.prosba o porade

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj ja znalazlem sie w tarapatach i zwracam sie do Was z prosba o pomoc.

Moj raptem 2 letni Epson EH-TW8100 najwyrazniej stracil apetyt na zycie. Podejrzewam, ze uszkodzeniu ulegl mechanizm Cinema Filter (znany problem lamiacych sie plastikowych kolek zembatych)

Poniewaz jest to jasny projektor , zadko korzystalem z trybow innych niz Cinema ( nie naleze do fanow 3D), wiec mechanizm przemieszczania filtra nie napracowal sie zbytnio. Ostatnio jednak bylo troche 3d i dalo sie slyszec zgrzyty podczas zmiany Colour Mode, a po wyswielteniu wiadomosci o usterce, dziisiaj projektor juz nie otworzyl nawet klapki.

Poniewaz jest po gwarancji, a serwis w UK generalnie znany jest z tego, ze pogrywa sobie w kulki, uzywajac starych czesci i doliczajac do rachunku wiek tesciowej, zanim jutro do nich zadzwonie, szukam ewentualnych namiarow na serwisy, ktore takich napraw dokonuja.

Czy mieliscie podobne przypadki lub czy znacie serwisy naprawiajace projektory, ktore mozna polecic? Jest mi wszystko jedno, czy wysle projektor do UK, PL czy DE.

A moze ktos z Was wymienial kolka mechanizmu samodzielnie i moze dac namiar na metalowe zastepniki? Jestem zadowolony z tego projektora i wolabym go naprawic niz wymienic, na inny.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda.

Raczej nie pomogę,gdyż nia mam projektora i nigdy nie oddawałem do naprawy,jednak życzę taniej naprawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda dnia, Projektor da sie przeciez naprawic, To zwykle plastkikowe kolko, Obawiam sie tylko sytuacji, ze najpierw bede musial sluchac glupot o wkladaniu i wyciaganiu lampy, a pozniej nalicza mnie jak za wymiane plyty glownej, albo co gorsza zechca ja wymienic na jakis poserwisowy model ( co najwyrazniej czynia), sprzet wroci porysowany, Poza tym kurs funta mnie nie nastaraj optymistycznie i nie chce zaplacic paryste euro za wymiane plastkiowego kolka/-ek, ktore wytrze sie albo zlamie za kolejne 2 lata. Wolabym wymienic na metalowe i zaplacic fachowcy, ktory nie bedzie mnie sciemnial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...