Skocz do zawartości
krawcu

Ok. 50" do wieczornych filmów i PS4 oraz YT

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że jeżeli możemy poświęcić trochę czasu i wybadać sprawę czy kurier może przywieść nowy z magazynu to chyba warto to sprawdzić. Moim zdaniem 500 zł to żadna łaska przy 700 zł to bym się już głęboko zastanowił ale to już kierownik sklepu musi podjąć tą życiową decyzję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybadanie polega na złożeniu zamówienia przez internet i jeśli przyjmą zamówienie to znaczy ze maja jeszcze na magazynie a jak nie to znaczy ze są tylko ekspozycyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przypuszczenie czy też pewnik ? Kupiony przez sprzedaż wysyłkową zawsze można oddać bez podania przyczyny w ciągu 14 dni !!!

Edytowane przez miruna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy kupno przez internet z odbiorem w sklepie to tez kupno przez internet?

Generalnie to jestem ciekawy jaka żywotność mają te tv? Bo jeśli faktycznie 2000h to nic dla tego tv to mnie to urządza. Tym bardziej ze wszyscy chwała ten model ze jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest właśnie pies pogrzebany z tego co ja się orientuję to odbiór osobisty równa się zakupowi w sklepie stacjonarnym, czyli brak możliwości zwrotu. Sieci handlowe wychodzą jednak klientom na przeciw i podchodzą do tego indywidualnie trzeba pytać jak jest w praktyce. Może ktoś z forum przerabiał już taki temat i coś podpowie, jeśli nie to pozostaje powtórna wizyta w sklepie lub infolinia sieci handlowej. Żywotność tych telewizorów to przypuszczam jakieś 3 do 5 lat i tyle wystarczy, po tym czasie padnie albo matryca albo tylko zasilacz.

Edytowane przez miruna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli żywotność jest do 5 lat to może warto wykupić ubezpieczenie na 5 lat na ten TV. Akurat cena ubezpieczenia by wynosiła tyle co teraz rabat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto, czy telewizor z przeceny ma 2 lata gwarancji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tego bym się trzymał, dodatkowe ubezpieczenie często zawiera mało korzystne zapisy dla ubezpieczonego i wcale nie musi oznaczać 100% ochrony na wszelkie dolegliwości telewizora warto się zapoznać z "drobnym maczkiem" zanim wywalimy 500 zł. Osobiście nie wyobrażam sobie naprawy tego telewizora za 4 lata z powodu braku części i co wtedy zwrot całości kasy od firmy ubezpieczeniowej której już dawno nie ma a więc pozostaje fundusz gwarancyjny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę bardzo podobnie... mam wrażenie że te ubezpieczenia to zwykłe nabijanie w butelkę.

Tak czy inaczej nadal mam dylemat... nowy czy z ekspozycji?

A może poczekać troszkę aż modele z tego roku stanieją? Tylko kiedy to będzie?

Edytowane przez krawcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już staniały :) prawdziwa cena będzie na przełomie kwietnia i maja przyszłego roku, tak jest zawsze bo co roku jest nowy model jak z telefonami :)

Jeżeli masz na zbyciu 500 zł bo widzę że jest na ubezpieczenie to poświęć je na nowy telewizor dla własnego spokoju. Wiem że to 500 zł korci ale zawsze można jeszcze przycisnąć kierownika sklepu aby dołożył coś od siebie żeby się telewizor "nie rozsechł" :)

Edytowane przez miruna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie teraz to troszkę słabo ze złotówkami... dlatego korci te 500zł.

Jak piszesz że TV starcza na 5lat to tym bardziej nie chce mi się wydawać więcej kasy bo "zaraz" znowu będę musiał coś kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że przespałeś się z tematem to teraz bądź mężczyzną i załatw kierownika tak żeby już nigdy nic więcej nie chciał Ci sprzedać :) Radzę się dobrze upewnić czy ten telewizor nie posiada wad bo przyjąć z powrotem to już pewnie nie będą chcieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza zasadnicza sprawa to równomierność podświetlenia matrycy tzw. clouding (w sklepie przy oświetleniu jarzeniowym sprawa praktycznie nie do ustalenia chyba ze jest bardzo widoczny to oznacza dyskwalifikację) martwe piksele mogą się też już po tym czasie uwidocznić wtedy to już zupełna dyskwalifikacja. Naturalnie wygląd zewnętrzny tez się liczy bo diabli wiedzą ile razy przez pól roku zmienił swoje miejsce w sklepie może więc być porysowany nawet na matrycy zakładam że wyposazenie jest kompletne bo z tymi z wystawy tez różnie bywa. To tak w wielkim skrócie oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony. Obraz jest super nawet na fabrycznych ustawieniach. Mam porównanie z Panasonic em A640. Na sony czerń i kontrast jest super. Nawet moja mama to zauważyła!

Android się nie tnie. Jedynie czasem zrywa połączenie WiFi ale to przy włączeniu po dłuższej bezczynności wiec to nie jest straszny problem.

Największą wadą jest problem z obsługą napisów do filmów odtwarzanych z dysku sieciowego (NAS Synology). Radzę sobie tak ze albo je ściągam na tv za pomocą Kodi albo przegrywam film na USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...