Skocz do zawartości
skalmen

ekran 92" dwuformatowy lub z wyższej pólki do 8 kzł ktoś ?coś?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów
nowy dylemat pojwił sie w moim kinodomowym żywocie , jestt roszke gotówki a moja suprema dobiega już 10 roku no i pomyślałem że czas na zmiany , chciałem zapodać magic screen ale niestety musi być zwijany więc ta opcja odpadła , wpadłem na pomysł że może elektryczny ekran ale 2 formatowy czyli 16:9 i 21:9 , znalazłem Adeo ale z napinaczami nie zmieści mi się w wymiarze 90"+ mam tylko 2,38m miejsca w półce na ekran , namierzyłem jeszcze drugi WS-S-DE-2 ale sporo większy 2,74m , ktoś może coś doradzić gdzie szukać mniejszego 2 formatowego w rozsądnych pieniadzach ,
Myślałem tez o Black Diamond motorised ale cena mine zabiła (6800 USD wow)

z góry dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś optome 82, przy tym projektorze jest do kupienia specjalny obiektyw ( urządzenie) które umożliwia oglądanie filmów 21:9. Nie pamiętam jak to się nazywało,kiedys było bardzo drogie, teraz pewnie dużo tańsze tylko pewnie niedostępne. Fajna sprawa sam kiedyś o tym myślałem ale cana odstraszała.

oo zznalazłem

cos takiego http://www.bhphotovideo.com/c/product/619422-REG/Optoma_Technology_BX_AL133C_Anamorphic_Lens_Kit.html

Edytowane przez Ultro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem tez o Black Diamond motorised ale cena mine zabiła (6800 USD wow)

Ekran za 25tyś???? Za 25tyś to można całe kino złożyć. Po co szukać w USA jak w kraju mamy świetne ekrany od Polskiego producenta-wynalazcy.... i to za ułamek kwoty tych niby wyśmienitych ekranów SI... Widziałem i zastanawiam się ile w tych ekranach SI warty jest marketing... Na pewno bardzooooo dużo... Jak mówił Nikoś ja wole nasze bo Polskie... i nie za kosmiczne kwoty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czmu komus "zabraniasz" kupować za kosmiczne kwoty?

Gdybyś chciaz porównał ten rzeczony z tym Twoim polskim to byłbys uprawniony do ferowania takich wyroków.

Porównywałeś?

Poza tym kto bogatemu zabroni?

BTW za 25 tysięcy złotych to będzie raczej słabe to całe kino.

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej no oczywiście nie kupie ekranu za 25 kzł po prostu uważam to za zbyt wiele jak Na ekran, a o jakiej to polskiej firmie piszesz? Bo jesli magic screen to odpada musze mieć zwijany kwota do 10 kzł Apropos Kina domowego to Obecne sporo przekroczylo juz kwotę o ktòrej piszesz, najslabszym ogniwwm jest właśnie ekran na ktòrej przyszedł czas zmian stad mòj post :) potrzebuje naprawdè dobrego ekranu grey za rozsadne pieniadze pozdr :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez skalmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Pana "pmcomp". Tak proszę Pana porównywałem. I stwierdzam, że więcej w tym marketingu niż faktycznej jakości... A Pana porównywał jeśli można zapytać????.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Pana "pmcomp". Tak proszę Pana porównywałem. I stwierdzam, że więcej w tym marketingu niż faktycznej jakości... A Pana porównywał jeśli można zapytać????.

A możesz dokładnie napisać co z czym porównałeś?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jak był ostatnio dostępny dobę temu,to ma ciekawsze hobby ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ze wszystkim porownywali.

Tylko niestety sami. Zadnych zdjec, filmow, chocby tak parszywej jakosci jak zazwyczaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...