Skocz do zawartości
pjs3791

Philips 40pfh6550 lub 40pfh6510 katy widzenia i overscan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Myślę o kupnie któregoś z tych dwóch modeli,ale są nowe i brak testów. Czy ktoś posiada taki tv i mógłby wypowiedzieć się na temat jakoscci obrazu. Zwłaszcza interesują mnie oceny katow widzenia (boki i z góry) - czy jest dobrze jak na VA czy slabo.

Druga sprawa to czy z wewnętrznego tunera da rade ustawic zeby pokazywal cały obraz na kanalach sd i hd? Samsung h6400 niestety pod tym względem mnie zawiódł, bo obcina spora cczesc obrazu i nie da się tego wyłączyć dla kanalow sd przez tuner dvbc / dvbt. To główny powód dla którego szukam innego tv

Wysłane z mojego LG-V400 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mojej opinii kąty są bardzo dobre mam porównanie do panasa as650 na ipsie i o dziwo wg mnie nie ma różnicy być może jest nawet lekka przewaga philipsa , oglądam tv naziemną z wbudowanego tunera i każdy kanał jest automatycznie na całym ekranie nic nie obcina wygląda super mam porównanie do odbioru z fergusona 120 combo i tam mimo ustawienia proporcji auto większość kanałów nie była dopasowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info, a ktory konkretnie masz model philipsa?

Wysłane z mojego LG-V400 przy użyciu Tapatalka

Już wiem, masz 50 cali 6550. To jak już go masz to napisz prosze czy jestes z niego zadowolony i ewentualnie jakie rzeczy Cię irytują .

Ja mysle o 40 calach, mam nadzieje że panele nie będą się jakiś bardzo różnić

Z gory dzięki.

Wysłane z mojego LG-V400 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten TV od około miesiąca. Trochę problemów było. Pilot blokował mi TV. Zawiadomiłem pomoc techniczną i za kilka dni dostałem pilota nowego.

Obraz w tym TV jest moim zdaniem na bardzo wysokim poziomie. Szczególnie przy Full HD a jeszcze lepiej UHD - skalowany do FHD oczywiście.
Drażnią pewne niedociągnięci softu tzn. nie trzymanie ustawień - efekt teatru itp.
Dodam jeszcze Ambilight - bajka, rewelacja. Android 5.1 - ogromne możliwości ale wymaga dopracowania. Można zainstalować KODI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...