Skocz do zawartości
Mikesh

Philips 50PFH6550/88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się poważnie nad tym konkretnym modelem cena w euro spadła z 3899 na 3499 a z moją kartą rabatową mogę go mieć za 3200zł model jest już dostępny od ręki jednak tylko w sklepie internetowym dlatego nie mam go nawet jak obejrzeć za to specyfikacja wygląda obiecująco jednak nie znalazłem nigdzie potwierdzenie że tv ma matryce 120hz ? a potrzebuje tv w dużej mierze do sportu dlatego jest to dla mnie bardzo ważne . Widziałem sony w80c i obraz bajka z tym że android chodził dość wolno no i pilot mi nie odpowiadał dlatego philips kusi mnie niesamowicie w internecie są już opinie o wersji 40" więc mam nadzieję że ktoś pomoże w podjęciu decyzji czy warto już teraz w to wchodzić bo testy będą pewnie nie wcześniej niż za miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam już ten model zawieszony na ścianie. Jestem zadowolony z obrazu, dźwięku,internetu. Jak na razie dużo czas przy nim nie spędziłem, ale opcji ustawień jest bardzo dużo. Każdy znajdzie coś dla siebie. Android uzbrajał się w sklepie ok. 1 min, na co sprzedawcy byli w szoku, bo dzień wcześniej podłączany był Sony 4 krotnie droższy i trwało to ponad 15 minut. Pilot jak dla mnie fajne sprawa. Wypróbowałem już miracast, yt, jakieś gry, wszystko działało bez zarzutu. Pilot kontra system TV działa bez opóźnień. W miarę możliwości będę go testował ile się da i w razie pytań pomogę. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się tv zaraz po włączeniu gotowy do działania ogólnie jak narazie podzielam twój entuzjazm co do tego telewizora . Mam pytanie oglądasz jakiś sport ? najlepiej piłkę ? jeśli tak to jakie ustawienia się u ciebie najlepiej sprawdzają ? chodzi mi o obraz i upłynniacze ogólnie jestem bardzo zadowolony z obrazu jak i systemu android wszystko instaluje się sprawnie i szybko a tv się nie wiesza .

Edytowane przez Mikesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w tym tv jest jakaś możliwość żeby zlikwidować efekt teatru ? Zmiany w ustawieniach ruchu w zasadzie nie przynoszą żadnych efektów. Czy może to być błąd oprogramowania ? Cieżko ogląda sie filmy ktore wygladają jak brazylijskie seriale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam,

i jak, udało się coś zrobić z tym efektem? A może przez ten czas przybyło trochę użytkowników i mogą podzielić się swoją opinią? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja zgłosiłem się do Philipsa z pewnymi małymi dolegliwościami i czekam na odpowiedź od techników. Najbardziej zdenerwował mnie problem z dyskiem. Sformatował go i w ogóle, a później przestał go widzieć. NA kompie i innym Philipsie ok, a u mnie kiszka. Efekt teatru, hmmm. Nie wiem, ale może za slepy jestem lub przekombinowałem coś, bo mnie się wydaje, że mam lepszy obraz niż wcześniej na Samsungu, tak też twierdzi żonka. No, ale to może tak być, jak zbyt często się nie zmienia sprzętu.

Jak u Ciebie? Nie gubił Ci ustawień obrazu i dźwięku? Bo mi potrafił. Jak na razie jesteśmy testerami tego modelu i serwis techniczny od nas zbiera niedociągnięcia jakie zauważymy i będą naprawiać dając aktualizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...