Skocz do zawartości
zazo245

Test  Philips 55PFT6550 ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym wiedzieć czy jest w planach test Philips 55PFT6550 a jeśli jest to w jakim przedziale czasowym

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również czekam na testy tego tv, cena w euro 4400 zł. za 55 cali jedyny minus brak okularów i kolejny koszt. Moim kolejnym typ tv to

Phillips 55PFS7509 - w testach wypadł pozytywnie cena na chwilę obecną 3900 zł. + subwoofer

Panasonic Tx55AX630 cena 3900 zł. 4k minusem jest brak kodeka hevc i ta odległość fotel mam 3 m od tv a przy tym uhd trzeba siedzieć 2m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do prośby kolegów. 55PFT6550 to ciekawa pozycja ale w sieci ciężko coś znaleźć od strony praktycznej. Fajnie będzie jak wyjaśni się jak to świeci, jak kontrast, płynność.. etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy model PHILIPS 55PFT6550/12 jest na matrycy VA z odświeżaniem 60Hz ? Jaki jest input lag ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz co do modelu PHILIPS 55PFT6550/12 właśnie wróciłem z M.E. ponieważ byłem zainteresowany wyżej wymienionym modelem TV .
Podchodzę ze sprzedawcą do tegoż modelu i pytam co obecnie leci na tym TV czy sygnał z hdmi czy usb itp. Człowiek mi odpowiada że to oryginalne demo philips zainstalowane w TV .

Po kilkunastu sec. na podobno fabrycznym demo widzę jak dwie modelki poruszają się , jedna na deskorolce a druga na rowerze , nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że koła w desce jak i w rowerze są KWADRATOWE :blink: Pytam sprzedawcę co to ma być ? a on mi z wielka brechą odpowiada PHILIPS !!!
Czy ktoś może mi to wyjaśnić a może ktoś też coś takiego zauważył .Obecnie mam przesiadkę z 3 letniego samsunga 50/60Hz i myślałem że przy odświeżaniu 100/120Hz bedzie naprawdę płynnie a tu taki ...

Edytowane przez lexusgs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem demo na takim Philipsie i nie zauważyłem kwadratowych kół. Mógłbyś wytłumaczyć na co w szczególności zwrócić uwagę, żeby dostrzec mankament o którym piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...