Skocz do zawartości
Szaki32

Szukam Tv.do Oglądania Filmów - Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę bardzo,o pomoc jak i Nakierowaniem,za jakim Modelem Najlepiej się rozglądać.

Poniżej odpowiedzi na najważniejsze pytania

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 14m2 (3,5m x 5m)
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2,5m a nieraz nawet i 2m a nieraz bywa,że raczej na leżąco czyli 3m.
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Na wprost ekranu
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Stać - Stolik szer. 70cm
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Prawie że w ogóle,bo okna są pozasłaniane Roletami " innej opcji niema " , ale TV używany będzie wieczorami - jak i w dzień + rolety w oknach.
7. Jaki masz obecnie telewizor ? Nie mam żadnego, ten ma być pierwszy
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Hmmm odnośnie tego całego Ambilight,to chyba rzecz zbędna jak tv. stoi na stoliku - prawda ? ALE - PRZEDE WSZYSTKIM priorytet to jakość wyświetlanego obrazu! smile.gif nic innego mnie tak Naprawdę nie interesuje - bo tv. będzie Głównie wykorzystywany do Ogądania Filmów HD, może od czasu do czasu jakiś mecz PN. choć będę zapewne korzystał bardzo często z Internetu czyli Youtube itp. Bo słucham Dużo Muzyki.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? Raczej HD, w moim budżecie obawiam się że nie znajdę niczego sensownego w 4k -tak samo uważam i ja
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? DYSKI usb 2.0-3.0, fajnie byłoby "mieć coś z Miracastem"-nawet nie ogarniam co to takiego,ale po domyśle,to będę od czasu do czasu korzystał,ze Smartfona. - Co do konsoli,to dysponuję PS3 - i możliwe że tylko na Próbę będzie podłączana....
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? - trudne pytanie,bo z tym to różnie,nieraz tylko Wieczór i późna Noc,czyli 6h. ,a nieraz to nawet i w dzień.
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Brak porównania w tym zakresie
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? FILMY-przede wszystkim, Mecze, informacyjne - Bajka.
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Na pewno tak.
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - tak - 5-10%
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? zdecydowanie wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? 40-42cale
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? - Smużenie obrazu - NIENAWIDZĘ depresja.gif jak i słaby niewyraźny Dźwięk. oraz Wyblakła Czerń depresja.gif
19. Preferencje co do marki ? Co do starszych Modeli zawsze był Panasonic - ale chyba czas na Przesiadkę i wypróbowanie Innej Marki....np.Philips czy Sony choć nie koniecznie,bo jeżeli na chwilę obecną dostanę Naprawdę dobrego Panasonica,to niema się nad czym zastanawiać :)
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? zbędne - szkoda Wzroku. - choć mogę się mylić,bo nigdy z czegoś takiego nie korzystałem i raczej w domu to " bezużyteczne "
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Najlepiej w granicach 1500-1800zł, większa kwota do przemyślenia jeśli dany TV będzie w stanie zaproponować coś znacznie lepszego. - no jeżeli będzie,warty dołożenia kasy tak w granicach 2200-2500,to wydaje mi się,że nie będzie problemu.

Będę bardzo wdzięczny za sugestie i pomoc w tym zakresie.
Z góry dzięki wielkie! smile.gif P.s- jeżeli powiedzmy,ma się coś Nowego pojawić na Rynku jeszcze czy też Stanieć,i wiecie,czy będzie to co Ciekawego itp. itd. - to na razie nie będę się spieszyć i mogę poczekać powiedzmy z 2-3 m-ce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piopio

Dlaczego akurat ten,jak mogę zapytać,i dlaczego miałbym go nie dostać,jak na Alledrogo jest cała masa, chyba że o czymś nie jestem doinformowany ? Thx! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To model z początku 2014. Już nie jest produkowany.

Poczytaj forum. Wszyscy chwalą serię H6400. Najlepszy stosunek cena/jakość.

Sam taki posiadam w sypialni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok,ale teraz,jak właśnie powiedzmy ten model " czapnąć " jak na allegro cała masa " podróbek " z tego co rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

??? Jakich podróbek ? Ale mogą się trafić egzemplarze ze zwrotu ...

Zawsze masz 14 dni na zwrot ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jak mam rozumieć,przed ostatnią Twoją wypowiedź ? :) Edit;/ To model z początku 2014. Już nie jest produkowany. - więc skąd jego tyle " wszędzie " ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zapasów magazynowych. Sprzedawany był przez cały 2014 rok. To bardzo dobry model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...