Skocz do zawartości
  • 0
dawid009

jak to wszystko podłączyć

Pytanie

Witam, nowy więc proszę wybaczyć jeśli banalne pytanie .

Jak podłączyć taki zestaw?

tv 55w829 sony

soundbar ht-ct80 - cyfrowy optyczny z tv

odtwarzacz bd-h6500 - po hdmi z tv

dekoder Polsatu pvr-h7000 - po hdmi z tv

dodatkowy pilot dotykowy do tv

tak mam podłączone. Jak mogę to usprawnić?

Na chwilę obecną full pilotow, a i tak najważniejszy od cyfrowego bo zmienia kanały

wydaje mi się, że dźwięk idzie tylko przez tv.

czy w trakcie trwania umowy z cyfrowym można zamienić dekoder na modul cam ci+? i czy moduł będzie pasował do tv?

pzdr i będę wdzięczny za pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeżeli masz podłączony do tv dekoder i chcesz puścić dźwięk na Soundbar to należy kablem optycznym te urządzenia połączyć, a nie jak masz obecnie połączony Soundbar z telewizorem.

Reszte masz dobrze połączoną :) Ale pozwole sobie zapytać dlaczego kupiłeś tv Sony i odtwarzacz Blueray Samsunga skoro zależy Ci na jak najmniejszej ilości pilotów?

W takim połączeniu niestety nie pozbędziesz się żadnego pilota. Ale gdybyś wybrał tv Samsunga z odtwarzaczem, soundbarem i zewnętrznym dekoderem (nc+) to dałoby radę ustawić to na jeden pilot :)

A to "czy w trakcie trwania umowy z cyfrowym można zamienić dekoder na modul cam ci+?" to już najlepiej zadzwonić do nich i dopytać, bo moduł na kartę będzie pasował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zamiana dekodera na moduł CI+ jest możliwa tylko przy przedłużeniu umowy . Przerabiałem to w przeszłości i na około 5 m-cy przed zakończeniem umowy podpisałem nowy aneks wymieniając dekoder na moduł. Zadzwoń, podpytaj, potarguj na pewno będziesz wiedział z pierwszej ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...