Skocz do zawartości
Jacusmars

Ważna informacja dly wymieniajcacych dekoder!!!

Rekomendowane odpowiedzi

czy przy wymianie jest potrzebna umowa (ma ją wziąć ze sobą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwracam uwagę, że wymiana jest możliwa tylko ze zwykłego n-box'a na recorder. N-ka chętniem bierze pieniądze, ale nie ma ochoty zwracać. Jeżeli komuś nie spodoba się recorder, np. z powodu jego głośnej pracy lub badziewnego VOD'a, nie będzie go mógł wymienić na zwykłego n-box'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś o 17 w MM w Markach jako druga osoba w 5 min wymieniłem boxa ;)

Edytowane przez besson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='MaBri' post='30024' date='18.12.2006, 23:10 ']
Dzięki za ostrzeżenie ;)
[/quote]
Nie ma sprawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Jacusmars' post='27818' date='09.12.2006, 18:00 ']
W punktach C+ i CP sa kolejki,a w punktach "n" pusciutku.Dekodery leza i czekaja.
[/quote]

Ciekawe czemu? Chcialem kupic sobie n z 2 powodow - kanal filmowy HD i odbiornik HD.
Kanal filmowy ograniczony tylko jednej wytworni filmowej mnie zniesmaczyl.
Odbiornik na ktorym nie bede mogl zaprogramowac sobie kanalow hd z dowolnego satelity sprawil jego nieuzytecznosc dla mnie.
Gdyby jeszcze TVN byl tylko w n.
Wszystko wskzuje na to, ze kupie abo n dopiero jak bede mial wlasny sprzet na ktorym uruchomie ich karte. Tak samo bylo z p2c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='hazi' post='30014' date='18.12.2006, 22:50 ']
czy przy wymianie jest potrzebna umowa (ma ją wziąć ze sobą)
[/quote]
Nie jest potrzebna. Wystarczy faktura za abonament.

[quote name='MarekM' post='30021' date='18.12.2006, 23:00 ']
Zwracam uwagę, że wymiana jest możliwa tylko ze zwykłego n-box'a na recorder. N-ka chętniem bierze pieniądze, ale nie ma ochoty zwracać. Jeżeli komuś nie spodoba się recorder, np. z powodu jego głośnej pracy lub badziewnego VOD'a, nie będzie go mógł wymienić na zwykłego n-box'a.
[/quote]
O rany! normalnie przerażony jestem! ;)
Chciałem tylko napisać, że IMO recorder to jest to na co czekałem od 2 lat. To rzeczywiście robi z n-ki telewizję nowej generacji. Działa wyśmienicie, szybko a możliwości jakie oferuje powalają. PVR Rulez! Rozwaliła mnie możliwość cofnięcia oglądanego aktualnie programu. Wcześniej nie zdawałem sobie sprawy, że n-boxik nagrywa wszystko co się ogląda i w dowolnym momencie można cofnąć program. Super sprawa.
Naprawdę polecam to rozwiązanie. Faktem jest, że słychać pracujący dysk, ale po pierwsze, to czy zna ktoś bezgłośny HDD? A po drugie, to wolę szmer dysku i taką funkcjonalność niż kompletną ciszę i telewizję po staremu. Poza tym trzeba się przyzwyczajać do szmeru z okolic sprzętu, bo odtwarzacz HDDVD czy BR też będzie hałasował wiatraczkiem.

Pzdr
KrzyHo

PS
A zwrot towaru jest zawsze możliwy, bo o tym decydują przepisy a nie sprzedawca (nawet jeśli jest taki punkt w umowie). Jeśli komuś kompletnie nie odpowiada "hałas" to zawsze może się powołać na niezgodność towaru z umową, bo nie został poinformowany, że recorder "hałasuje". Sprzedawca jest zobowiązany do wymiany a jeśli problem dalej się powtarza, to do rozwiązania umowy (zwrotu kasy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='KrzyHo' post='30108' date='19.12.2006, 11:11 ']
Chciałem tylko napisać, że IMO recorder to jest to na co czekałem od 2 lat. To rzeczywiście robi z n-ki telewizję nowej generacji.
[/quote]

Jakby to ujac. To ITI robi z nki tv nowej generacji dajac samemu uzytkownikom recorder. Do tej pory uzytkownik musial o to zadbac sam.
Recorder uzywalem od ponad 5 lat z cyferka za pomoca noki9600, astona, lacza SCSI i peceta. Od ponad 3 to samo ale w jednej skrzynce odbiornika dm7000. Rok temu do rodziny recordera i nowej generacji doszedl polsat.

To , ze ITI daje teraz to samo od siebie to naprawde duzy postep. Warto jednak pamietac, za podobnie jak polsat zabezpieczyl sie przed uzywaniem ich abo w innym sprzecie niz oficjalnie poblogoslawionym.

Moim skromnym zdaniem, cyfra jest numerem jeden i nic nie wskazuje ze to sie zmineni, za to ze pozwala mi uzywac dowolnego sprzetu. Nigdy sprzet dedykowany nie bedzie tak dobry jak sprzet z wolnego rynku. Nawet brak mozliwosci programowania kanalow w dekoderze n potwierdza ta teze. Edytowane przez Tom0000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Tom0000' post='30115' date='19.12.2006, 13:30 ']
Nigdy sprzet dedykowany nie bedzie tak dobry jak sprzet z wolnego rynku.
[/quote]
Oczywiście że tak. Mało tego nawet się nie stara, ponieważ został stworzony do czegoś innego - odbierania danej platformy i ofreowanej przez nią usług. Jeżeli oferuje coś więcej, to bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Tom0000' post='30115' date='19.12.2006, 11:30 ']
Recorder uzywalem od ponad 5 lat z cyferka za pomoca noki9600, astona, lacza SCSI i peceta. Od ponad 3 to samo ale w jednej skrzynce odbiornika dm7000. Rok temu do rodziny recordera i nowej generacji doszedl polsat.[/quote]
I naprawdę miałeś tuner DVB-S2 i MPEG-4 z dyskiem twardym?(ja o takim właśnie piszę). No to gratuluję, bo wszyscy producenci do tej pory nie są w stanie dostarczyć takiego rozwiązania. A tu proszę. Kolega od 5 lat ma :rolleyes:
[quote name='Tom0000' post='30115' date='19.12.2006, 11:30 ']
Moim skromnym zdaniem, cyfra jest numerem jeden i nic nie wskazuje ze to sie zmineni, za to ze pozwala mi uzywac dowolnego sprzetu. Nigdy sprzet dedykowany nie bedzie tak dobry jak sprzet z wolnego rynku. Nawet brak mozliwosci programowania kanalow w dekoderze n potwierdza ta teze.
[/quote]
Syfra nie jest numerem jeden (jeśli chodzi o ilość abonentów) tylko dwa i to nie dlatego, że garstka maniaków może korzystać z dowolnego sprzętu na jaki ich stać, tylko dlatego że 99% z tej ich topniejącej w oczach liczby 800 tys. abonentów ceni sobie to, że przynosi pudełko do domu, podłącza i działa (nawet kanały za nich zaprogramują). A tak naprawdę Syfra swoją pozycję zawdzięcza tylko i wyłącznie długoletniemu monopolowi jakim się cieszyła.
Syfrowa jakość za mega kasę i olewanie klienta - ta dewiza przyświeca im od dawna, ale na szczęście to się szybko zmieni :lol:

Pzdr
KrzyHo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='KrzyHo' post='30121' date='19.12.2006, 11:53 ']
I naprawdę miałeś tuner DVB-S2 i MPEG-4 z dyskiem twardym?(ja o takim właśnie piszę). No to gratuluję, bo wszyscy producenci do tej pory nie są w stanie dostarczyć takiego rozwiązania. A tu proszę. Kolega od 5 lat ma :rolleyes:
[/quote]

Czybym ponizsze :

[quote name='KrzyHo' post='30108' date='19.12.2006, 11:11 ']
Chciałem tylko napisać, że IMO recorder to jest to na co czekałem od 2 lat. To rzeczywiście robi z n-ki telewizję nowej generacji.
[/quote]

ja napisal czy ty ? Odnioslem sie tylko do twojego spostrzezenia :D
Tak wiec mialem ponad 5 lat to o czym napisalem. Dziekuje za gratulacje.




[quote name='KrzyHo' post='30121' date='19.12.2006, 11:53 ']
Syfra nie jest numerem jeden (jeśli chodzi o ilość abonentów) tylko dwa i to nie dlatego, że garstka maniaków może korzystać z dowolnego sprzętu na jaki ich stać, tylko dlatego że 99% z tej ich topniejącej w oczach liczby 800 tys. abonentów ceni sobie to, że przynosi pudełko do domu, podłącza i działa (nawet kanały za nich zaprogramują). A tak naprawdę Syfra swoją pozycję zawdzięcza tylko i wyłącznie długoletniemu monopolowi jakim się cieszyła.
Syfrowa jakość za mega kasę i olewanie klienta - ta dewiza przyświeca im od dawna, ale na szczęście to się szybko zmieni :lol:

Pzdr
KrzyHo
[/quote]

No no . Nic nie wspominalem o liczbie abonentow. Poza tym nie zauwazles chyba tego

[quote name='Tom0000' post='30121' date='19.12.2006, 11:53 ']
Moim skromnym zdaniem, cyfra
[/quote]
Absolutnie nie predyscynuje do roli wyroczni ani reprezentanta wiekszej liczby opiniodawcow. Nie zaliczam sie do tej 99% grupy wiec nie wyrazam ich opini ani nie podzielam ich pogladow w calosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...