Skocz do zawartości
bodex20

Philips 55pus9109 brak 3d góra/dół

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam szanownych użytkowników. Chciałbym abyście pomogli mi rozwiać wątpliwości nad pewnym problemem. A mianowicie uruchomiłem poprzez pendrive film 3d z obrazem góra/dół i w menu po wybraniu konfiguracji dla 3d góra/dół wyświetlany jest jedynie jeden obraz, rzuty nie nakładają się na siebie, testowałem na formacie filmu mkv dla różnych kodeków filmu z czego jeden miał 4 gb pojemność a drugi 13gb lecz efekt jest ten sam. Filmy typu sbs scala elegancko, efekt jest wspaniały lecz dla góra dół w ogóle nie zachodzi. Pomóżcie mi w odpowiedzi dlaczego. Szczerze to dostęp mam większy do filmów góra dół i z tego chciałbym częściej korzystać. W obsłudze klienta powiedziano mi że obraz będzie się nakładał jeżeli będzie pochodził z oryginalnego źródła blu-ray, ale czy to prawda?? Czy chciał się mnie pozbyć?? Korzystam z pena usb 3.0 16gb.

Edytowane przez bodex20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Rozumiem, że tak jest przy wszystkich takich filmach.

Czy możesz sprawdzić taki film na innym tv?

Obsługa klienta głupoty wygaduje.

Może spróbuj z innego pena, na innym wejściu USB, poprzez sieć, jeśli możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Już sprawdziłem, sąsiad ma samsunga h6400, u niego śmiga bez przeszkód góra dół, obraz nie przeciągnięty, trzyma ostrość przez okulary, u siebie przełączałem na różne porty usb lecz bez rezultatu. Jest tak przy wszystkich filmach góra dół nie paruje obrazów.

Sprawdziłem na szybko materiały z YT i na nich 3d góra dół scala obraz i tworzy efekt 3d także bezpośrednio z internetu efekt jest.

Edytowane przez bodex20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...