Skocz do zawartości
angie144

Pomocy!Jaki telewizor do sportu i flmów??

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając jeszcze do rozdzielczości 4K przy grze na PS4, otóż ostatnio miałem okazje grać na tv 55 cali w rozdzielczości 4K i FHD i ta sama gra w tym przypadku DRIVECLUB wyglądała dużo lepiej w rozdzielczości upscalowanej do 4K, więc nie do końca zgodzę się z tym ze taki zakup jest bez sensu. Gram z odległości ok 1m do 1,5m. Więc w tej chwili skłaniam się ku 60 calom , ale z 4K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczatkowo twierdziles,ze tv ogladasz z 3 metrow,a teraz ze z 1 metra.Jakie to byly konkretnie modele telewizorow FHD i 4k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wracając jeszcze do rozdzielczości 4K przy grze na PS4, otóż ostatnio miałem okazje grać na tv 55 cali w rozdzielczości 4K i FHD i ta sama gra w tym przypadku DRIVECLUB wyglądała dużo lepiej w rozdzielczości upscalowanej do 4K, więc nie do końca zgodzę się z tym ze taki zakup jest bez sensu. Gram z odległości ok 1m do 1,5m. Więc w tej chwili skłaniam się ku 60 calom , ale z 4K.

Nie wiem jak to mozliwe zeby cokolwiek scalowanego wyglądało lepiej tym bardziej w górę. Wez sobie jakieś zdjęcie w rozdzielczości 1920x1080 przeskaluj na 3840x2160 i wyświetl to ciekawe czy tez będzie lepiej wyglądać.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas twierdze ze oglądam z 3 m, a gram tak do 1,5 m , telewizor 55la965v to był. I obraz w tej grze był dużo lepszy w rozdziałce 4K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Za pomoc dziękuje wyboru dokonałem: Sony 55X85B

W sklepie obok stał 65HU7500 - powiem tak złom!!! Banding jak cholera, rozjechane szczegóły i kolory, trawy w ogóle tam nie widać, tylko jedna wielka zielona plama.

Na obu tv leciał jeden kanał z naziemnej Polsat sport extra.To wystarczyło żebym dokonał wyboru, Sony zmiażdżył w tym momencie Samsunga.

Sony 200 Hz Szajsung 1000Hz - śmiech na sali.

ps. jak ten tv mógł tak dobrze wypaść w teście??

pozdrawiam.

Edytowane przez angie144

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...