Skocz do zawartości
robertpw

Aston CAM ver. 2.17 na satelicie (OTA)

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='zjzj' post='28308' date='11.12.2006, 22:08 ']
A u mnie nie działa. Pojawia się okno z informacją - software upgrade i że moduł się zrestartuje a potem nic. Jak nacisnę OK to okno znika i nic się nie dzieje. Tuner Humax HDCI. Ktoś to już przerabiał?
[/quote]

U mnie bylo to samo ale w koncu sie udalo choc juz myslalelem, ze wersji 1.09 nie poprawia (tylko 2.14)-> jak pojawia sie ten komunikat to musisz wyjac i ponownie wlozyc modul. Ja tak robilem i w koncu sie powiodlo. C+ Hd odbiera OK, choc mam wrazenie, ze mecze HD na NSport wygladaly lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do aktualizacji softu naprawdę potrzeba WIELKIEJ cierpliwości. Procedury opisane powyżej są poprawne tylko trzeba długo odczekać nawet jeżeli nie wyświetla się żaden komunikat.
Przeprowadzałem procedurę 2 razy z sukcesem i zawsze jest to samo, najpierw "aktualizacja" do wersji starszej (1.03 chyba) która odbywa się po ustawieniu dekodera na kanał z softem (można wtedy być w menu moduł/ustawienia albo nie, u mnie działało i tak i tak) a potem do wersji 2.17 po ponownym uruchomieniu odbiornika lub wyjęciu i ponownym włożeniu modułu.. Z tym że zanim ona się rozpocznie potrzeba naprawdę dłłłłłuuuugo poczekać. Komunikat o postępach aktualizacji u mnie wyświetlał się tylko do 53%, potem nic i czekałem na oko ok. 10 min dodatkowo. Potem ponowne uruchomienie CI i jest.
Powodzenia i cierpliwości.

Zaskoczony byłem tylko faktem że C+ nadaje mecze w rozdzielczości tylko 720.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Glimmer Twins' post='28424' date='12.12.2006, 09:32 ']
Do aktualizacji softu naprawdę potrzeba WIELKIEJ cierpliwości. Procedury opisane powyżej są poprawne tylko trzeba długo odczekać nawet jeżeli nie wyświetla się żaden komunikat.
Przeprowadzałem procedurę 2 razy z sukcesem i zawsze jest to samo, najpierw "aktualizacja" do wersji starszej (1.03 chyba) która odbywa się po ustawieniu dekodera na kanał z softem (można wtedy być w menu moduł/ustawienia albo nie, u mnie działało i tak i tak) a potem do wersji 2.17 po ponownym uruchomieniu odbiornika lub wyjęciu i ponownym włożeniu modułu.. Z tym że zanim ona się rozpocznie potrzeba naprawdę dłłłłłuuuugo poczekać. Komunikat o postępach aktualizacji u mnie wyświetlał się tylko do 53%, potem nic i czekałem na oko ok. 10 min dodatkowo. Potem ponowne uruchomienie CI i jest.
Powodzenia i cierpliwości.

Zaskoczony byłem tylko faktem że C+ nadaje mecze w rozdzielczości tylko 720.
[/quote]
Witam
A czy mozliwe jest ze ja wogole nie moge dostac sie na ASTRE, pytam dlatego ze gdzies na forum satkuriera wyczytalem ze ktos tam nie moze przeprogramowac astona bo nie ma dostepu do astry.
Na moim humaxie, jak juz pisalem, probuje z tym astonem od kilku dni i chyba jestem na to za glupi. Sila sygnalu (jak ustawiam na astre1) jest jakies 23% a pasek jakosci nie pokazuje nic. Moze dlatego nie moge zaktualizowac astona?
Prosze o odpowiedz
TONY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='TONY!' post='28503' date='12.12.2006, 15:21 ']
Witam
A czy mozliwe jest ze ja wogole nie moge dostac sie na ASTRE, pytam dlatego ze gdzies na forum satkuriera wyczytalem ze ktos tam nie moze przeprogramowac astona bo nie ma dostepu do astry.
Na moim humaxie, jak juz pisalem, probuje z tym astonem od kilku dni i chyba jestem na to za glupi. Sila sygnalu (jak ustawiam na astre1) jest jakies 23% a pasek jakosci nie pokazuje nic. Moze dlatego nie moge zaktualizowac astona?
Prosze o odpowiedz
TONY!
[/quote]

No to coś jest nie tak. Ja mam siłę sygnału 80% a jakość 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Glimmer Twins' post='28506' date='12.12.2006, 13:31 ']
No to coś jest nie tak. Ja mam siłę sygnału 80% a jakość 100%.
[/quote]
A czy mozna wgrac ten nowy soft w jakikolwiek inny sposób a nie przes satelite, np. przez kompa za pomoca odpowiedniego kabelka. Jeżeli tak to skad sciagnąć ta wersje do astona?
TONY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak odczytać wersję modułu ASTON?
Jest to wersja modułu 2.0 ale jaka wersja softu czy 2.17?

W dekoderze mam takie informacje:
Aston Module 1.0200
Application version: 1.0200B
Hardware version: 1.0000
Cicas Version: 1.0002
Boot version: 1.0200
CA version: Aston 2.0r1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wie ktos moze cos na temat wersji 2,18 bo z tego co wiem to nie ma jej na satelicie -co jest troche dziwne - jak ja pobrac skoro jej nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest na satelicie. Trzeba tylko spokojnie poczekać i zaktualizuje się ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TechniTipp-TV ASTRA 19,2º Transponder 111, 12.604 GHz, Pol. H (SR 22000, FEC 5/6) - tu był ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...