Skocz do zawartości
Mr.Hankey

SPRZEDAM Plazmę Panasonica 55VT60!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak jak w temacie, mam do sprzedania Panasonica 55VT60. Powód? Rozmiar. Obok na szczęscię stoi już 65H6400 i jednak rozmiar robi różnicę - wolę większy ekran o słabszej jakości, bo na nocne seanse niestety mam ostatnio coraz mniej czasu, gdyż 4 tygodnie temu urodziła mi się córeczka... Chociaż muszę przyznać, że Samsung bardzo mnie zaskoczył. Miałem porównanie z Sony 60W850B i pod względem czerni jest przepaść. Ten LCD naprawdę daje radę, jednak do plazmy daleko, ale chyba już się z tym pogodziłem. 55 cali to niestety było za mało jak na moje warunki.

Co do samego telewizora, to nie ma co się rozpisywać, bo każdy na forum doskonale zna wady i zalety VT60. Napiszę tylko, że telewizor został zakupiony 23 czerwca 2014 roku, więc zostało jeszcze półtora roku gwarancji. Sprzedaję zestaw dokładnie taki jak w sklepie - karton, 2x okulary, itp. Jestem pierwszym właścicielem, telewizor grał tylko w warunkach domowych, stan absolutnie idealny. Warto dodać, że telewizor został skalibrowany przez Maćka - tryb nocny i 3D, więc odpadają nie małe koszta kalibracji.

Co do formy sprzedaży, to zdecydowanie preferuję odbiór osobisty. Nabywca będzie mógł na spokojnie przetestować tv i naocznie przekonać się, że jest jak nowy. Zapraszam na oględziny do Wołomina, pod Warszawą.

Cena jaka mnie interesuje to 6000zł, do małej negocjacji:) Chętnych zapraszam do dyskucji na priv lub pod numerem telefonu 605 364 397. Z góry uprzedzam jednak, że z racji posiadania małego dziecka mogę nie mieć możliwości odebrania, więc proszę o wyrozumiałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...