Skocz do zawartości
crazy-j

Czy potrzebujecie specjalny DISEQ ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa tunery i trzeba przemontowac wszystko. Napotkalem taka informacje:
[b]Przełącznik Viper 5-2 o symbolu Coax-Switch S.166-A załatwia sprawę ew. problemów w momencie załączeniu obu tunerów na raz.

Przy zastosowaniu dwóch Twinów i dwóch przełączników DiSEqC1.0 najczęściej nie ma odbioru na jednym z tunerów! [/b]

Czy to sie zgadza ? Macie takie problemy ?

PS. Prosze moderatora o wykasowanie tego postu, jesli juz gdzies poruszano ta sprawe :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie uzywa dwoch Twinow i dwoch Diseq-ow ???
Napiszcie prosze, moze nie wszyscy uzywaja monoblokow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='crazy-j' post='27513' date='08.12.2006, 12:52 ']
Nikt nie uzywa dwoch Twinow i dwoch Diseq-ow ???
Napiszcie prosze, moze nie wszyscy uzywaja monoblokow ?
[/quote]
ja mam ten przełącznik, nie posiadam jeszcze twinów, dokladnie stan rzeczy opisany jest tu [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=3109&hl=diseq&st=120#"]klick[/url] w tamtym poscie opisalem przelacznik jako 4/2 bo pomijam wejscie tv naziemnej ktorego nie używam.
Na razie problem-u nie rozwiazalem, moze rzeczywiscie na dwoch twinach lub n-rec'u ruszy poprawnie, jesli sprawdzisz i zadziała daj znać

pzdr.
M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc, nie wiem jak moglem przeoczyc ten watek, moze dlatego, ze jest bardzo dlugi :D Jeszcze nie zdecydowalem jakie konwertery itp, wiem, ze 2 tunery /rekorder n-ki i Humax/ Dam znac jak podlacze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam za na omawianym wyzej przełączniku, nboxie i 2 singlach działa Astra i HB razem, szczegóły w edytowanym przeze mnie poscie czyli [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=3109&hl=diseq&st=120#"]tutaj[/url]

pozdrawiam
Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ale nie chcialem ryzykowac i kupilem juz 2 Diseqi. Teraz wszystko czeka na montaz. Mam nadzieje, ze bedzie dzialac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...