Skocz do zawartości
Robert0392

Yamaha RX-V377 + yamaha ns-f150/ns-p150

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. pisze z gorącą potrzebą pomocy o opinie na temat kina domowego otwarłem już ten temat w innym dziale ( http://hdtvpolska.com/topic/34368-kino-domowe-do-20002500-dla-malego-pokoju-4m-na-4m/ ) ale niestety nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. dziś byłem w sklepie w którym polecono mi ten zestaw kina domowego Yamaha RX-V377 + yamaha ns-f150/ns-p150 za 2499zl do tego mam okazje dostać subwoofer niestety ze względu ze się dość spieszyłem nie znam jego marki wiem tylko ze kosztuje 699zl iiii jeżeli kupiłbym ten zestawik YAMAHY to owy subwoofer mam za połowę jego ceny. Prosiłbym o jakieś opinie sugestie a może jakieś propozycje innej marki lub coś? dodam również ze gdy sprzedawca uruchomił ten sprzęcik to naprawdę fajnieeee grał.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam najlepszego zdania o kolumnach yamahy, kilka razy sluchalem - co prawda innych zestawow, ale bylo cos z nimi nie tak..

poszukaj jakiegos zestawu jamo, albo klipscha..

yamaha robi bardzo dobre amplitunery, ale naprawde nie mam przekonania do glosnikow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze ktoś mi poleci jakiś dobry zestaw głośników 5.0 do MAX 1500zl.? nie bardzo orientuje sie w kinach domowych, chce kupić coś w miare dobrego z dobrym basem i zeby ogólnie fajnie było posłuchać na tym muzyki obejrzeć film oraz pograć na ps4/ps3. a co sądzicie o tym amplitunerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do Yamahy V471 używam Quadral Quintas 5000, dają radę w stereo ale do filmów i konsoli sub to podstawa.

Edytowane przez KrisH-71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rx-v377 to słabej klasy ampli jak będziesz pod to kiedyś chciał podpiąć lepszy zestaw to polecam wziąć coś lepszego typu denon x2000 czy yamaha v577. Co do głośników to polecam zacząć o ile budżet pozwala od dobrego 2.0 typu wharfedale 10.6 czy maestro ii 180 i z biegiem czasu dokupić resztę.

Edytowane przez Ziku71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te jamo s606 fajniie sie prezentują i nawet mają sub wbudowany co nie oznacza ze nie mozna jeszcze dokupić osobny;) najbardziej mi własnie chodzi o tą konsole zeby podczas wybuchów było takie pozytywne pierdolnięcie;)

Ziku71 uwierz mi gdybym tylko dysponował taką gotówka no z miejsta bym brał taki sprzet typu denon x2000 lub yamaha v577 noooo ale niestety mnie nie stać ;( EWENTUALNIE moge sie rzucić na v477 ale to jest juz MAX mojego budżetu i głośniki dokupić potem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele fajnych rozwiązań, i naprawdę każdy.... Jakby miał kasę kupiłby coś lepszego, to jak z samochodami nie ma praktycznie górnej granicy, i zawsze można coś zmienić, coś dołożyć, coś poprawić... Przez to albo nigdy nie kupisz sprzętu bo zawsze bedziesz marzył o czymś lepszym, albo kupisz to na co cię stać, i w przyszłości bedziesz zmieniał, sprzedawał, wymieniał... To jak choroba... Obsesja... :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...