Skocz do zawartości
Leanier

HDTV

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zakupić TV na którym mógłbym się cieszyć najlepszą jakością wyglądu gier na nowego Xa. Zależy mi aby wyszło to w miarę tanio. Podawajcie proszę odrazu linki na allegro ze swoimi propozycjami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedynym ograniczeniem są Twoje możliwości finansowe. Wiadomo, że 50'' LCD będzie efektowniej ukazywać gry niż 26'' LCD... ale cena też inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. To czy to bedzie do X360, Ps3, Xboxa czy czegokolwiek innego nie ma zbyt wielkiego znaczenia. Obraz w niskiej rozdzielczosci tak czy siak nie bedzie bardzo dobry tylko maksymalnie dobry, a do zrodel wysokiej rozdzielczosci to bierz cos co ma minimum 720p czyli 90% tv na rynku to ma ;). Napisz jakie masz fundusze? Tak bedzie najlatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie napisz ile masz kasy. Wtedy mozna pogadac bo tak sypac linkami to wiesz, nic nie da ;) Ale mysle ze jak wezmiesz np. jakiegos Samsunga z tych malych to napewno sie nie zawiedziesz. Powiedz ile masz $ :D

Edytowane przez Luki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brutalnie mowiąc z taką kasą niewiele zdziałasz... Zamiast szarpać się na malutki TV i to nie panoramiczny, kup lepiej jakiś dobry monitor LCD. Ostatnio głośno jest o jakimś Acerze 19'' z Ultimy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tam nie kupuj zadnych tam lcdkow....za 2600 kupisz projektor hp 7122 z natywna matryca 1024*768 z wszystkimi wejsciami component ,hdmi itp. Te wszystkie LCD przy obrazie o przekatnej 3 metry moga sie schowac pod łozko..Wiem bo uzytkuje podobny projektor od ponad miesiaca i wszyscy ktorym pokazuje filmy ze zwyklego dvd sa zachwyceni. Niestety mam za slabego kompa zeby puscic hdtv ale obraz z dvd i tak jest niesamowity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='apollo302' date='24.02.2006, 23:10 ']A tam nie kupuj zadnych tam lcdkow....za 2600 kupisz projektor hp 7122  z natywna matryca 1024*768   z wszystkimi wejsciami component ,hdmi itp. Te wszystkie LCD przy obrazie o przekatnej 3 metry moga sie schowac pod łozko..Wiem bo uzytkuje podobny projektor od ponad miesiaca i wszyscy ktorym pokazuje filmy ze zwyklego dvd sa zachwyceni.  Niestety mam za slabego kompa zeby puscic hdtv ale obraz z dvd i tak jest niesamowity.
[right][post="1184"][/post][/right][/quote]

No tak ale jak mozna miec tylko projektor to nierozumiem. Przeciez w salonie nie postawie projektora na tyłach a przod to co? Biala dziura i sprzet caly? I co kable bede ciagnac po podlodze 10 metrow zeby od przodu do tylu przeciagnac? Niesadze zeby ktos mial wykladzine hhehehehe w salonie. No chore by to bylo.
Przeciez to wogle nie ma sensu (wyobraz sobie ile musialbys kabli ciagnac i jaka by byla strata). Jak to by wygladalo...to jest moze i dobre ale dla dziecka do pokoju ale normalnie do pokoju? Podstawa to porzadny TV a potem projektor do filmow i gier. Jak chcesz na tym ogladac Telewizje? Przeciez TV chodzi czesto caly dzien (lampa?zywotnosc?. Skad tuner? Wiem ze sa takie projektory ale to nie jest standard. Projektor nie ma tunera TV. Ogolnie to chory pomysl :). Nieznam nikogo ze swoich przyjacio kto by mial tylko prokejtor. Projektor to drugorzedna sprawa. Bo jak mowie. To jest dobre jako rozrywka ale nie codzienne uzytkowanie. To chyba logiczne.
Projektor HDTV porządny kosztuje koło 10tys>20tys. Ja juz dawno sie przyzwyczailem do duzej przekatnej projektora i patrze na jakosc a ta u paru moich znajomych zwyczajnie rozczarowuje bo maja projektory jak kazdy zazwyaczaj wlasnie z polki za 3tys.

Edytowane przez Trzyp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Alez oczywiscie ze projektor tylko do filmow i grania na np xboxie360. Ja do ogladania satki mam poczciwego Soniacza kv-29c3k. W kazdym razie temat postu dotyczyl własnie xboxa360 i prosby o pomoc w wyborze taniego lcd lub jakies inne rozwiazanie. Wiec wedlug mnie i ja bym tak zrobil napewno, lepiej kupic sobie projektor do grania a przy okazji ogladania filmowHD z np xboxa360 . Dla mnie a mam projektor od dwuch miesiecy, jest to cos niesamowitego ogladac filmy i grac na 3 metrowym ekranie. Jasne ze mozesz wydac 10 000 tys i wiecej na projektor jezeli rzeczywisicie jestes takim videofilem,ale naprawde porzadny projektor np sanyo z3 lub panasonic pt 700 oczywiscie HD kupisz juz za 4500 tys zloty. Rownie dobrze mozesz sobie kupic plazme za 15 000 i wiecej koła i byc szczesliwym ale wedlug mnie cena tutaj "nie gra" wazniejsze sa wrazenia i fun płynące z ogladania kinowego ekranu. Nie wiem czy kiedykolwiek mieliscie do czynienia z projektorami tak na powaznie ale dla mnie jest to strzał w 10, Oczywiscie minusem jest zaciemnianie pokoju ale wedlug mnie warto sie poswiecic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Primo

Microsoft oficjalnie wskazał 23 calowego LCD Samsunga model LE23R51B jako panel dedykowany dla Xbox 360.

Secundo
Nie życzymy sobie, aby na forum odbywał się handel sprzętem.
Proszę nie zamieszczać ofert kupna ani sprzedaży ani linków do nich.
Posty zawierające tego typu treści będą [b]zgodnie z regulaminem[/b] wyrzucane !!!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...