Skocz do zawartości
Tolkos

LGLA690S-ZB problem po aktualizacji - może ktoś pomoże

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w temacie po mam pewien problem po aktualizacji na nowy soft 04.26.06.
Dałem się skusić softem który jest dostępny po zmianie na Afrykę Południową. Mianowicie po tej zaktualizacji mam poniższe problemy :
1. Zaczęły tracić mi się kanały ( korzystam z kablówki ) - czasem po przełączeniu na jakiś kanał, jest on odtwarzany przez ok 5-10sek a następnie telewizor sam przełącza się na inny kanał a wcześniejszego już nie - można go odzyskać po ponownym wyszukaniu. Tym sposobem skanuje kanały dwa razy dziennie :(.
2. Kolejny problem na brak możliwości łączenie telefonu poprzez aplikacje youtube - wcześniej nie było z tym problemu.

Czy ktoś przerabiał coś takiego ? Wyczytałem że jest możliwość wrócić do wcześniejszego softu poprzez kilkakrotne wciśniecię jakieś cyfry na pilocie, ale ja niestety posiadam pilota Magic więc nie mam cyfr. Może ktoś wie jak wrócić do wcześniejszego softu na pilocie Magic ?

Kolejnym problemem jaki jest, to podczas oglądania jakiś filmów przykładowo na zalukaj przy włączeniu pełnego ekranu zostaje z lewej strony i u góry ekrany biała ramka która niestety jest trochę denerwująca. Przy tym problemie powstaje pytanie czy może w trybie serwisowym jest jakies ustawie które by pozwoliło wyregulować "coś" aby ta biała ramka się straciła, tylko pytanie czy istnieje możliwość wejścia w tryb serwisowy w moim TV ?
Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc bo już pomysły mi się skończyły :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...