Skocz do zawartości
fantomasz69

Samsung UE48H6410 czy Panasonic TX-L47FT60E

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 6x4
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2-3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Raczej na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Będzie stał
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Mało słońca,okno od strony zachodniej a telewizor będzie stał tyłem do okna
7. Jaki masz obecnie telewizor ? Sharp LE32 700E
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Najważniejszy jest dobry obraz, powinien obsługiwać dyski w formacie NTFS i czytać pliki w kontenerze MKV
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? sygnał satelitarny, HD, SD
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Dekoder Satelitarny Sagemcom CP, Bluray Samsung, HDD Adata 500GB, Amplituner+Procesor Dźwięku Technics


11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 5-8
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Wolę matową ale dziś o takową trudno
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Film, Sport, Przyrodnicze
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Raczej nie, od tego mam laptop
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Nie
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Różnie, jeśli wieczorem to i tak najczęściej przy lekkim oświetleniu ledowym
17. Preferencje co do wielkości? 46-50
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? ogólnie słaby obraz,problemy z softem, a w wyglądzie stojaki typu "kurza łapka" czy inne "druciane" podpórki
19. Preferencje co do marki ? Brak
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie interesuje mnie 3D
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3500

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Trudno powiedzieć


Witam! Ogólnie jak w temacie, zamierzam kupić nowy tv, (prawdopodobnie na początku nowego roku) i po wstępnej selekcji pozostały mi dwa telewizory Samsung UE48H6410 http://www.agito.pl/telewizor-samsung-48-led-ue48h6410-405-992272.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=992272 oraz
Panasonic TX-L47FT60E http://www.audiostrefa.pl/panasonic_tx-l47ft60e_gwarancja_panasonic_polska_dostawa_gratis-p-7622.html
Zastanawiałem się jeszcze nad
Sony KDL 50W829, ale gdzieś czytałem że ma problemy z dyskami sformatowanymi w NTFS,no i ta podstawka...chociaż to bym jakoś przebolał :)Który z telewizorów emituje lepszy obraz, jakie są wady i zalety każdego z nich, lub po prostu który Wy byście wybrali i dlaczego?

Edytowane przez fantomasz69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...