Skocz do zawartości
Tofikmax

JVC DLA-X 500 , promocja ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Zauważyłem na Alll... oferty na model DLA-X 500 w atrakcyjnych cenach . Z kąd się wzięła taka promocja ? Wyprzedaż , wadliwe partie ? Czy też będzie wkrótce następca. Czy ktoś z forumowiczów posiada ten model i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami ? Jest jakiś konkurent dla tego modelu lub ciekawsza alternatywa powiedzmy max 18K ?

Pozdrawiam .

Maciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanieje bo się starzeje, ale następcy, ani alternatywy póki co nie ma na horyzoncie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymam się z kupnem do następnej Gwiazki :) Ale jak miałbym teraz kupić , to ten JVC X 500 jest dobrym wyborem ? Może 700 spadnie do poziomu 500. Tak mi się marzy .

Pozdrawiam .

Maciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanieje, bo nikt nie chce kupować? Jest droższy od poprzednika (X35, bo to jest najniższy z serii, skoro nie ma X300), a nie oferuje nic więcej oprócz szemranego 4K e-shift3 (nędzny chwyt marketingowy). Przynajmniej ja tak to widzę :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanieje, bo nikt nie chce kupować? Jest droższy od poprzednika (X35, bo to jest najniższy z serii, skoro nie ma X300), a nie oferuje nic więcej oprócz szemranego 4K e-shift3 (nędzny chwyt marketingowy). Przynajmniej ja tak to widzę :angry:

Bynajmniej nie jest to następca X35, bo ma system zarządzania kolorem (CMS), oraz nową funkcję dynamicznej przysłony. Dwa lata wstecz najtańszym projektorem oferującym CMS był X55.

Edytowane przez Maciej Koper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to ma związek z tym , że od stycznia mają być 5 letnie gwarancje ?

Czy warto dołożyć 3k do Sony 55 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym roku nie bedzie nastepcy...

jedynie cos w zasilaniu poprawili zeby dostosowac do norm UE, ale nazwy zostaja te same.

zreszta i tak caly czas sa to najlepsze projektory - moim laickim zdaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...