Skocz do zawartości
pureaudio

Jaki subwoofer do 1000,-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Planuje zakup subwoofera do nieszczęsnej kwoty 1000,- ( wiem mało ale cóż .... ) . Po małym przeglądzie okolicznych sklepów na placu boju mam kilka modeli:

- Jamo Sub360

- Jamo J12

- Heco Victa Sub 251-A

- Klipsch RPW-10

- Klipsch SW-350

- Klipsch SW-450

- Whaferdale Diamond 10.MX

Całość będzie napędzana amplitunerem Yamaha RX-V673 na ok 20m2. Bardziej potrzebuje suba do kina ale jakby w muzyce się sprawdzał to też się nie obrażę :-) Jak myślicie który z mojej listy byłby najlepszym rozwiązaniem? Jamo J12 to nówka na rynku i nie można znaleźć puki co jakiś konkretów o tym modelu to samo tyczy się suba Heco ale tutaj chyba jest to związane z tym, że jest to mało popularna u nas firma. A może macie jakieś inne propozycje subów o których tu nie wspomniałem . Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałeś już możliwość sprawdzenia tego Klipscha w akcji bo ja niestety nie :-( A chętnie bym poczytał opinie tych co go słyszeli i wiedzą co potrafi( zresztą nie tylko ten ale i resztę z wymienionych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie, co prawda mam możliwość sprowadzenia go sobie i przetestowania ale niestety nie mam w tej chwili na to czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ostatecznie coś wybrałeś ale ja mam już sw-450 i polecam z pełnym sumieniem. Ta niepozorna skrzynka dałaby rade nawet na 40m2. Bas schodzi do 28hz i w filmach subek zaskakuje co chwile. W muzyce jest lepiej niż się spodziewałem ale faktycznie brakuje mu trochę szybkości. Tak czy siak polecam, ja swojego wyrwalem za 1300 w mediaexpert.

Sent from my GT-I9300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...