Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :)

Chciałbym w najbliższej przyszłości kupić jakiś Mini PC na Androidzie i zastanawiam się nad wyborem i mam w związku z tym kilka pytań:
1. Który chipset jest najbardziej wydajny i przyszłościowy?
2. Czy wszystkie chipsety potrafią odtworzyć obraz w 3D?

3. O ile rozwiązanie AllWinner, AMLogic oraz Rockchip'a potrafi odtworzyć obraz 4K to co z Intelem? Jest w stanie to udźwignąć, bo nigdzie nie można znaleźć odpowiedzi na to pytanie?:|

4. Czy do każdego sprzętu bezproblemowo można podłączyć pilota z klawiaturką QWERTY (vide Mele F10)?
5. Gdzie jest najlepsze wsparcie jeżeli chodzi o program XBMC (wydajność, płynność, aktualizacje)?
6. Czy można do Android Stick'ów wpinanych do HDMI podłączyć kamerkę do Skype'a, jeżeli "TAK" to jaką, żeby to zadziałało?
Z góry dziękuję dziękuję za jakiekolwiek wsparcie lub podanie linków gdzie mogę znaleźć odpowiedzi na w/w pytania oraz za podzielenie się swoim doświadczeniem w tym aspekcie.
POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wątek cieszy się fenomenalną popularnością.;) Dorzucę coś od siebie:
Portal GizChina.com poinformował, że można kupić Android stick'a na platformie Intela (3735F) za jedyne 89.72$! Może ktoś z Was się skusi na zakup i testy.;)
Oto linki:

1. http://www.gizchina.com/2014/11/08/meegopad-m1-converts-tv-android-tv-less-100/

2. http://www.gearbest.com/tv-box/pp_111872.html

P.S. ...a tutaj Intel w akcji - XBMC z plikami 4K ->


P.S.2 ...i jeszcze "suche" porównanie danych technicznych: Intel Atom Z3735F vs Intel Core M-5Y10a ->
POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam playera na rk3288 i musze napisac szczerze ze na poczatku przygody bylem zniesmaczony.Jednak po kilku tygodniach stwierdzam , ze mimo ograniczen jakie posiada to bydle ma moc ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś axolotl zdradzić kilka rzeczy:

1. Jaki to playerek?
2. Ile dałeś i gdzie kupiłeś?

3. Jakie dokładnie ograniczenia Cię denerwowały?

4. Czy przejawia się ta moc?;)
Z góry dzięki za odpowiedź.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Measy b4s
CHiny kontynentalne 350 zl

Trzeba go podpinac bezposrenio do tv (hdmi) bo moj ampli nie puszcza sygnalu dalej, nie dziala pilot na 2.4 ghz (przynajmniej na tej wersji firmware)

xbmc nie pusci 5.1 (winny android)

moc? no ma moc, pliki rzedu 120Mbps leca bez zadnego problemu ,

ogolnie jestem zadowolony ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmartwiłeś mnie podwójnie!:( Na chwilę obecną wady, które wymieniłeś są dla mnie dyskwalifikujące. Nie wyobrażam sobie, żebym nie miał dźwięku 5.1 oraz nie można było podpiąć pilota z klawiaturką QWERTY. Choć problem pilota można załatwić zakupem playerk'a, który posiada takiego pilota w zestawie:
1. RKM MK902II + MK706

2. RKM MK902II + MK705

Widzę, że trzeba jeszcze troszkę poczekać.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zeby byla jasnosc dts 5.1 leci po optyku bardzo ladnie , tylko nie poprzez xbmc a np. przez mx player.... sprawe pilota mozna zastapic urzadzonkiem na bluetooth co wlasnie zrobilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez XBMC nie wyobrażam sobie oglądania multimediów. Jeżeli zmieni się coś z tym temacie to daj koniecznie znać na forum, że już jest OK.:)
Co do pilota - czy jest jakiś pilot w technologii Bluetooth, który ma klawiaturę QWERTY? Możesz coś polecić?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na chwile obecna mam tylko jedno zdanie. Nie chce juz zadnych pseudo-playerow a tym bardziej zadnych na androidzie. Same problemy ....

Powaznie zainteresowalem sie Gigabyte Brix. Nawet w podstawowej konfguracji sprawia wiele frajdy. Co najwazniejsze da sie na nim zainstalowac openeleca ... stabilnosc, moc z plynnoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"..... Co najwazniejsze da sie na nim zainstalowac openeleca ... stabilnosc, moc z plynnoscia."

...a na Intel'u 3735F się nie da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...