Skocz do zawartości
userHD

LCD LG 32LC3R

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Ktoś z Państwa, ma LCD LG 32LC3R podłączonego po HDMI do N box PVR?
Jak jego praca z N ką...? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='userHD' post='26426' date='04.12.2006, 12:12 ']
Czy Ktoś z Państwa, ma LCD LG 32LC3R podłączonego po HDMI do N box PVR?
Jak jego praca z N ką...? :huh:
[/quote]

Niestety na kablu HDMI ani nie beknie, pozostał composite na którym pracuje poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='userHD' post='26426' date='04.12.2006, 12:12 ']
Czy Ktoś z Państwa, ma LCD LG 32LC3R podłączonego po HDMI do N box PVR?
Jak jego praca z N ką...? :huh:
[/quote]
U mnie dziala ale bez dzwieku i z malym zabiegiem.
wlacz tv, potem nbox, i do wlaczonego nboxa wlacz hdmi.
Na 100% zadziala czasami nawet z dzwiekiem.
Sadze ze to jakis problem nbox-a i jego firmware.
Zreszta forum nki o tym wiele sie mowi.
A swoja droga gratuluje nabycia tego modelu.
To pierwszy lcd w takiej cenie ktory naprawde dobrze wyswietla sd.
Bardzo mi sie podoba upscale w tym tv to chyba zasluga technologii xd.
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten telewizorek od 3 dni. Wszystko chodzi bez zastrzeżeń, co do jakości obrazu to za duzo nie moge sie wypowiedzieć bo sygnał jest z kablówki, nie wiem jak jest obraz na HD ale slyszalem ze dobry. Jedno co mnie wkur... to funkcja PIP, ktorej nie moge uruchomić. To co wiem to matryce ma 6 generacji, choc to mi tez duzo nie mowi :o. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='zico1981' post='29679' date='17.12.2006, 13:47 ']
Witam mam ten telewizorek od 3 dni. Wszystko chodzi bez zastrzeżeń, co do jakości obrazu to za duzo nie moge sie wypowiedzieć bo sygnał jest z kablówki, nie wiem jak jest obraz na HD ale slyszalem ze dobry. Jedno co mnie wkur... to funkcja PIP, ktorej nie moge uruchomić. To co wiem to matryce ma 6 generacji, choc to mi tez duzo nie mowi ;). Pozdro
[/quote]
Sprawa jest prosta.
wciskasz raz przycisk pip masz okienko 2 raz masz podzielony ekran
obok masz przycisk pip input i okreslasz tam z jakiego zrodla ma pochodzic
sygnal.
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='zico1981' post='33422' date='07.01.2007, 16:04 ']jak naciskam pip to w lewym dolnym rogu wyskakuje ikona przekreslonego monitora[/quote]

Po pierwsze RTFM a jak Ci się nie chce to powiem tylko tyle ... żeby PIP zadziałał muszę być spełnione pewne warunki (chodzi o podłączenia).

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='zico1981' post='34048' date='10.01.2007, 13:19 ']Wiec moze mi wytłumaczysz? jesli mozna?był bym wdzięczny[/quote]

Sygnał musi być w progresivie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej, witajcie! Chciałbym uzyskać w końcu odpowiedź na temat j/w. Mam LG 32LC3R od niecałego tygodnia. Telewizorek świetny, ale pojawia się w nim problem, o którym wspominało już kilku kolegów na forum: jasna poświata w prawym górnym rogu. U mnie wygląda to tak, że po włączeniu np. po nocy - żadnych poświat nie ma. Dopiero po jakimś czasie (kilku godzinach, kikudziesięcu minutach) pojawia się ta cholerna poświata w prawym górnym rogu. Raz jest większa, raz mniejsza. To samo z jej intensywnością. Ki diabeł???!!!! To jest ogólna wada LCD, czy tylko LG, bo widzę, że nie tylko u mnie jest ten problem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Pamela0' post='41927' date='16.03.2007, 09:02 ']Hej, witajcie! Chciałbym uzyskać w końcu odpowiedź na temat j/w. Mam LG 32LC3R od niecałego tygodnia. Telewizorek świetny, ale pojawia się w nim problem, o którym wspominało już kilku kolegów na forum: jasna poświata w prawym górnym rogu. U mnie wygląda to tak, że po włączeniu np. po nocy - żadnych poświat nie ma. Dopiero po jakimś czasie (kilku godzinach, kikudziesięcu minutach) pojawia się ta cholerna poświata w prawym górnym rogu. Raz jest większa, raz mniejsza. To samo z jej intensywnością. Ki diabeł???!!!! To jest ogólna wada LCD, czy tylko LG, bo widzę, że nie tylko u mnie jest ten problem:([/quote]
To jest wada podswietlenia swietlowkami. Kazdy LCD tak moze miec. Wszystko zalezy od konkretnego egzemplarza.
Co gorsze zmienia sie w czasie, czyli TV kupiony z niemal idealnym podwietleniem, po 2 latach moze okazac
sie juz duzo gorszy z wyraznymi plamami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...