Skocz do zawartości
rafic

samsung h7000 czy może zeszłoroczny f8000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy można porównać te dwa modele czym się różnią który wybrać, lepiej kupić nowy model czy może lepszy jest zeszłoroczny zwycięzca pozdrawiam rafic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinieneś kierować się ceną. Oba modele są znakomite. H7000 to tegoroczny zwycięsca wg Eisa.

Wysłane z Galaxy S5 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym sie kierował obrazem

a tu h7000 ma zdecydowanie więcej do zaoferowania

jesli chodzi o dodatki to f7000 jest fajniejsza(kamera,evolution kit)

Porównywałem osobiscie oba modele i jakość f7000 jest na poziomie starszych konstrukcji Samsunga,czyli np tonacja skóry jest mocno przejaskrawiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chodzi o f8000... Nie wiem na ile on się różni w obrazie. Podobno w h7000 są nowsze, lepsze.

Wysłane z Galaxy S5 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie podobno a nie jest tak że ładują starsze modele podzespoły w ładniejsze obudowy bo coś za dużo wypuszczają tych nowych modeli jak na jeden rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie dlaczego tv z zeszłego roku f8000 jest droższy o 1500pln od ponoć super tv z tego h7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka za pomyłkę

a co do ceny to porównaj sobie f8000 i h8000

choc tak naprawde to nawet f7000 jest drozszy od h7000 dlaczego nie wiem,tu bedzie trzeba jakiegos człowieka od marketingu i sprzedarzy zapytać

Nie chce tu pisac jakis teorii spiskowych ale ja osobiście uwarzam że seria H jest sporo lepsza od F i to we wszystkich porównywalnych modelach .Nie pisze tego bo mam h7000 bo naprawde byl to ostatni model jak brałem pod uwagę tylko dlatego że z Samsungiem mam stycznośc od serii C do ostatniej i widzę co i jak się zmieniało na plus i na minus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...