Skocz do zawartości
austrian

Menu serwisowe Samsung LCD

Rekomendowane odpowiedzi

power-info-menu-mute-power --------na pilocie

Uwaga: Nie radzę Wam sie bawić ani kombinować w tym menu serwisowym cos ulepszać czy poprawiać! Edytowane przez austrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='austrian' post='26167' date='03.12.2006, 02:09 ']
power-info-menu-mute-power --------na pilocie

Uwaga: Nie radzę Wam sie bawić ani kombinować w tym menu serwisowym cos ulepszać czy poprawiać!
[/quote]

Nie dodales jeszcze "Nie radze wlaczac w ogole menu serwisowego"
Szczegolnie klientom Saturnow i innych sklepow "dla idiotow" - moga sie wystraszyc, ze ich tv dzialal na wystawce przez kilka miesiaczkow po 8-10 godz dziennie :)

Ale przede wszystkim , ze serwis na pewno zobaczy nieautoryzowane logi (od tego jest S/N , zeby sprawdzic w bazie czy tv byl naprawiany i czy ew. daty logow sa zwiazane z naprawa w serwisie , czy po prostu zabawa uzytkownika) . Nieautoryzowane logi = pozegnanie z naprawa gwarancyjna.

Udanej zabawy :)

--
Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Zerwi' post='26248' date='03.12.2006, 16:40 ']
Nie dodales jeszcze "Nie radze wlaczac w ogole menu serwisowego"
Szczegolnie klientom Saturnow i innych sklepow "dla idiotow" - moga sie wystraszyc, ze ich tv dzialal na wystawce przez kilka miesiaczkow po 8-10 godz dziennie :(

Ale przede wszystkim , ze serwis na pewno zobaczy nieautoryzowane logi (od tego jest S/N , zeby sprawdzic w bazie czy tv byl naprawiany i czy ew. daty logow sa zwiazane z naprawa w serwisie , czy po prostu zabawa uzytkownika) . Nieautoryzowane logi = pozegnanie z naprawa gwarancyjna.

Udanej zabawy :D

--
Pzdr
[/quote]

Jakie s/n ?
Gdzie to można zobaczyć ?

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='robert71' post='26296' date='03.12.2006, 21:33 ']
Jakie s/n ?
Gdzie to można zobaczyć ?

Robert
[/quote]

S/N = numer seryjny

--
Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Zerwi' post='26309' date='03.12.2006, 22:32 ']
S/N = numer seryjny

--
Pzdr
[/quote]

Myślałem że chodzi o jakiś parametr w Menu Serwisowym.
I może telewizor ma logowane wejścia w tryb serwisowy ?
Wątpię :-)

Ponadto nie ma nigdzie w instrukcji obsługi że nie wolno wchodzić, a tryb wejścia jest tak zrobiony że dziecko może w takiej kolejności nacisnąć. Nie widzę możliwości aby równało się to zakończeniu gwarancji.



Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='robert71' post='26463' date='04.12.2006, 19:15 ']

I może telewizor ma logowane wejścia w tryb serwisowy ?
Wątpię :-)

[/quote]
i może tv ma logowanie ile godzin pracuje? :lol: watpie? :)

--
Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='austrian' post='26167' date='03.12.2006, 00:09 ']power-info-menu-mute-power --------na pilocie

Uwaga: Nie radzę Wam sie bawić ani kombinować w tym menu serwisowym cos ulepszać czy poprawiać![/quote]

Chciałbym nadmienić ze ww informacje są niewiele warte jeśli skorzysta sie z opcji reset ,zegar jest zerowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
umnie dzis był serwisant z samsunga
naprawił mi 40S62 z pilota
ale radził samemu nic nie robic w menu
ale o utracie gwarancji nic niewspomniał
zegar po resecie rzeczywiscie sie wykasował a było ok 800h Edytowane przez krzychu-w1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='austrian' post='26167' date='03.12.2006, 01:09 ']power-info-menu-mute-power --------na pilocie

Uwaga: Nie radzę Wam sie bawić ani kombinować w tym menu serwisowym cos ulepszać czy poprawiać![/quote]

W jakiej kolejności wciskać przyciski? Czy może wszystkie jednocześnie /trudne w sumie bo power tylko jeden na pilocie jest :-)/.
W LE 40F87BD nie udało mi się uruchomić... Edytowane przez pegad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam na moim lcd pokazał 03322h mam go juz 2 lata, a jak u Was jest? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dinar50' post='107814' date='23.06.2008, 13:20 ']Mój Samsung 37A656 też nie pokazuje........[/quote]
Nie zawsze udaje się za 1 razem wejsc, i wstukuje sie za kolejnoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='austrian' post='107858' date='23.06.2008, 20:38 ']Nie zawsze udaje się za 1 razem wejsc, i wstukuje sie za kolejnoscia.[/quote]

Wejdź, na pewno ustawisz lepiej niż w fabryce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='przemkrzych' post='115944' date='01.09.2008, 18:04 ']Wyłącz tv w czuwanie i na plocie wciśnij kolejno przyciski info-menu-mute-i power on.[/quote]

a jak sie wychodzi z tego trybu? nic sie nie popsuje jak sie wejdzie i wyjdzie? :lol:

Edytowane przez mare37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba "exit" ewentualnie wyłączysz tv.

Wszystkie ustawienia obrazu itd, przejdą na fabryczne więc jak masz jakoś poustawiane pod siebie to radzę spisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='radzique' post='123155' date='29.09.2008, 22:35 ']chyba "exit" ewentualnie wyłączysz tv.

Wszystkie ustawienia obrazu itd, przejdą na fabryczne więc jak masz jakoś poustawiane pod siebie to radzę spisać :([/quote]

a nic sie nie poprzestawialo..poczytalem tylko info o wgranych aktualizacjach..mam 3 na prl ale po tej ostatniej wgranej ten obraz mi nie lezy czyli 1015 a cofnac nie ma jak :) jakis taki rozmazany i ustawialem na rozne sposoby

Edytowane przez mare37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nic sie nie poprzestawialo..poczytalem tylko info o wgranych aktualizacjach..mam 3 na prl ale po tej ostatniej wgranej ten obraz mi nie lezy czyli 1015 a cofnac nie ma jak :) jakis taki rozmazany i ustawialem na rozne sposoby

kolego to tylko 50Hz co ty bys chcial z tej czestotliwosci uzyskać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko potwierdzam ze dziala na samsung le40b530p, u mnie obraz sam sie przesatwil odwrocone kolory po wejsciu w to menu wszystko wrucilo do normy i nic nie musialem przestawiac, poprostu wszedlem w menu i wylaczylem tv, poprzednim razem kilka miesiecy temu, tv byl dwa tygodnie na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź, na pewno ustawisz lepiej niż w fabryce!

A kto by tam chciał coś mieszać?!

Ciekawość zwyciężyła. W UE46ES6800S dało radę wejść.

Wlazłem, zrobiłem zdjęcie dla potomnych tego co zobaczyłem i ponieważ nie dało się chodzić po tym menu, wylazłem naciskając "Power". Żeby nie było, gupi nie jezdem żeby coś przestawiać, ustawiać i poprawiać - zwykła ciekawość, by pochodzić i poczytać co tam tajnego zapisali.

Niestety, cały misterny plan moich ustawień w p... Znaczy, wcześniej se nie odpisałem... :dobani: :lol:;)

Aha, nie znalazłem tego zegara czasu pracy... albo nie wiem, która to jest ta magiczna liczba :angry2:

Edytowane przez SlaWasIl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...