Skocz do zawartości
Blackmatt

Telewizor 50 cali Sony do gier - input lag - 50W705B a 42W705B jaka różnica

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowym więc sorki jeśli wybrałem zły dział ;) Jak wiadomo do gier potrzebuję niski input lag i teraz tak, znalazłem fajny TV Sony z niskim input lagiem

Sony KDL42W705B Tutaj test na hdtv.co.uk (mam skromną nadzieje że mnie nie zbanujecie za tego linka ;p) http://www.hdtvtest.co.uk/news/kdl42w705b-201402233639.htm - wynosi on 14ms. Tak więc postanowiłem że go kupię lecz dzisiejszego dnia po przemyśleniu i sprawdzeniu odległości od TV plasmowego 42 cale który mam w salonie średnio się gra przy 3 m od TV.. Ewentualna próba przy 2,5 m była ok dało się czytać ale nie tego powiem szczerze oczekuje więc postanowiłem że kupię 50 cali i tutaj powstaje problem - dla tego samego modelu tylko większej matrycy Sony KDL50W705 nie ma testu więc nie wiem jaki jest input lag. Tutaj zwracam się do Was o pomoc czy te telewizory mają te same bebechy i w takim wypadku ten sam input lag wnioskując po końcówce W705? Totalnie nie wiem jak to jest z seriami telewizorów i chciałbym sie upewnić bo już i tak dokładam do Sony, za 3500zł spokojnie mógłbym kupić Samsunga z tym pilotem Smart, 3D itd ale powiem szczerze nie interesuje mnie to bo i tak będę surfował z klawiaturą i myszką w łóżku (stąd te 3m - 2m łózko, przejście 1m i dopiero TV) dlatego liczy się dla mnie dobry obraz i niski input lag. I jeszcze chciałbym się spytać czym różni się W705B od W705? Jeśli możecie napiszcie co sądzicie o tym TV.

Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ odświeżam. Nikt nic nie wie? W Media Expert facet który sprzedaje TV mówi że to ta sama rodzina więc teoretycznie to samo ale sprzedający zrobi wszystko żeby sprzedać;) Napisałem do Sony story czy jakoś tak zobaczymy co odpiszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na odległość 3 metrów od telewizora 42" to trochę mało. Ogólnie różnica w calażu telewizora również robi różnicę w lagu ale niewielką... Sądzę, że przy 50" lag będzie utrzymywał się nadal na poziomie mniejszym niż 20ms. Różnica natomiast w "B" jest tylko w dodatkowej literce przy nazwie modelu albo ewentualnie różni się jakimś dodatkowym tunerem. Niczym więcej. Absolutnie nie ma prawa telewizor w705B być lepszy w czymkolwiek od telewizora w705. 50" to lepszy wybór od 42, gdyż ta wersja posiada lepszą płynność obrazu ale i tak kąty w tym telewizorze nie są bardzo zadowalające.

Edytowane przez maciek876
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na odległość 3 metrów od telewizora 42" to trochę mało. Ogólnie różnica w calażu telewizora również robi różnicę w lagu ale niewielką... Sądzę, że przy 50" lag będzie utrzymywał się nadal na poziomie mniejszym niż 20ms. Różnica natomiast w "B" jest tylko w dodatkowej literce przy nazwie modelu albo ewentualnie różni się jakimś dodatkowym tunerem. Niczym więcej. Absolutnie nie ma prawa telewizor w705B być lepszy w czymkolwiek od telewizora w705. 50" to lepszy wybór od 42, gdyż ta wersja posiada lepszą płynność obrazu ale i tak kąty w tym telewizorze nie są bardzo zadowalające.

No niestety chyba nie można mieć wszystkiego.. TV będzie na wprost łóżka więc może te 89* to nie będzie tak tragicznie? Jeśli usiądzie ktoś pod kątem 50-40 stopni to będzie już nieciekawie? Co do odległości to myślę że będzie ok, przy 42calach w odległości 4m czytanie czegokolwiek z neta czy grania przy 4/3m to już udręka. Jak podłączyłem kompa to najlepiej 2,5 m się grało/surfowało po sieci ale to do 42, dlatego też biorę 50 żeby akurat było na 3m. Dzięki za opinie trochę mnie nakłoniłeś do rozmyślań nad tym kątem widzenia. Pozdrawiam

Edytowane przez Blackmatt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...