Skocz do zawartości
Xkr

TV do 2000zł, sony vs samsung, jak to jest z tymi 50hz?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje nowego TV do max 2000 zl, najlepiej gdyby bylo w okolicach 1500-1800 zl.

Po krotce opisze czego potrzebuje :

Cale : 32' w góre

Uzycie : do filmow, tv, glownie jednak SPORT, czasem podlaczenie do PC ( co nie jest priorytetem)

Odleglosc : od TV jakies 2-5 m

Osoby : zazwyczaj 3

Pokoj : dobrze oswietlony, do ogladania wieczorem jak i w dzien

Chcialbym najlepiej TV BEZ SMART ale widze ze jednak nie da sie takiego znalesc z tego roku, chyba ze cos pominolem?

Czego oczekuje od TV? : Wyrazisty obraz, bardzo dobre kolory, no i brak smuzenia przy np : ogladaniu filmow czy SPORTU co tutaj jest glowna kryteria

Ogolnie rzecz biorac jestem fanem Sony i spodobal mi sie model Sony 32W706b, niestety martwią mnie te 50 Hz ;/, nie chce kupowac TV za prawie 2.000 zl zeby potem widziec jakies smuzenia czy inne efekty... przeczytalem wasza recenzje i telewizor wypada swietnie tylko bolą mnie te Hz, czy ktos moze mi to wyjasnic w zrozumialy sposob?

Drugi model jaki znalazlem na tym forum to H6200, wyglada fajnie, podobniez ma 100 hz czy 120 bo ma 3d tak?, dokladnie model UE40H6200, szkoda ze nie ma pelnej recenzji :(, ogolnie z 3d nie bede korzystac zbyt czesto wiec jest to dla mnie zbedny bajer, ale daje mi wiecej Hz...

Nie wiem czy szukac dalej jakis innych modeli, Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ue40h62 ma natywne 100hz (czy jak kto woli 120 - to nie ma różnicy) (i nie z tego powodu że ma 3d - na tym się nie powinno wzorować). W705 ma bodajże lag na poziomie 15-20ms więc pokłony i motionflow xr 200hz natywne 100 powinien posiadać ale płynność przy tym poziomie motionflow od sony rzeczywiście jest kiepska - ostrość jest więc okej no ale znowu przyciemniony obraz i to dość mocno.... Ja długo się nie rozpisując wybrałbym ue40h6200 głównie ze względu na wielkość ale też i na sam telewizorek, który jednak jest może wcale nie wielce lepszy od sony pod względem obrazu - ale jednak lepszy oraz głównie dlatego, że cała reszta typu smart jest znacznie lepsza niż w sony. Smart natomiast to dziś coś nieuniknionego w telewizorze ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...