Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem ewentualnych zainteresowanych tym wydaniem przestrzec, że Imperial/Vue (nie wiem kto pakował płyty) przyoszczędził na produkcji i praktycznie wszystkie pudełka są uszkodzone. Przez zastosowanie najtańszej zgrzewanej foliarki przy okazji przytopiono folię z pudełka z filmem. Jest dziwnie pomarszczona - na części egzemplarzy na rogach, na części na całej powierzchni. Sprawdzałem w dwóch sklepach wszystkie dostępne sztuki i nie było ani jednej nadającej się do zakupu (jasne, można sobie kupić coś zamiennego, ale zakładam, że przy cenie 80zł za film nie godzimy się na taką tandetę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jakość audio i wideo była dość dobra (zadziwiająco jak na dotychczasowy dorobek Imperialu dot. wydań polskich filmów na BD), to w tym przypadku musieli zaoszczędzić na czymś innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale Imperial idzie chyba w złym kierunku ze swoją dystrybucją filmów na blu-ray. Pierwszym przykładem był film WYŚCIG, również dystrybuowany przez VUE. W tym przypadku też były tanie pudełka z powyłamywanymi zaczepami do płyt oraz folia termokurczliwa. Na dodatek jeszcze zdarzały się odciski palców na płytach.

Podobną sytuację przerabiamy już od dobrego ponad roku z dystrybutorem TIM (filmy Universala) - tanie tandetne pudełka, folia termokurczliwa zgrzewana do granic możliwości, niszcząca okładki filmów i pudełka oraz praktycznie na każdym z ostatnich tytułów - odciski palców na płytach. Jakiś czas temu opisywałem już tą sytuację tu na forum.

Cięcie kosztów, itd., itp., ja to czasem rozumiem, ale nie kosztem wciskania klientowi niechlujnie zapakowanego produktu i to nierzadko jeszcze wyglądającego jakby był używany z odciskami palców po stronie zapisu.

A dotychczas Imperial był dla mnie zawsze wzorem - jak powinna być wyprodukowana i zapakowana płyta blu-ray...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależrozwiązanie jest bardzo proste ... nie kupować tego badziewia tylko wydania zachodnie i podkładać polskie napisy.

Jak ktoś już bardzo musi to bawić się w zamianę ścieżkie na polską z lektorem.

Narzędzia darmowe sæ w necie ... to nie przestępstwo :).

BTW ceny na amazonie duuuuużo lepsze niż u polskich dystrychujbiorów :).

Polecam.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amazon ostatnio średnio i jeszcze brak wysyłki za free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej byłby cały film za free ... nieeee???

[beeep] kupisz, [beeep] masz ... to polska dystrybucja filmów na BD :angry: .

Pozdro

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależrozwiązanie jest bardzo proste ... nie kupować tego badziewia tylko wydania zachodnie i podkładać polskie napisy.

Jak ktoś już bardzo musi to bawić się w zamianę ścieżkie na polską z lektorem.

Narzędzia darmowe sæ w necie ... to nie przestępstwo :).

BTW ceny na amazonie duuuuużo lepsze niż u polskich dystrychujbiorów :).

Polecam.

Pozdro.

Jasne. Tak też zrobiłem np. w przypadku Igrzysk Śmierci czy Zniewolonego, ale zdajesz sobie sprawę, że mówimy tu o filmie polskiej produkcji, którego na Amazonie nie uświadczymy :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo, jest trochę polskich filmów w "zachodniej" dystrybucji.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...