Skocz do zawartości
damiah

Mirai - Model DTL-532W100

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanwiam sie nad tym telewizorem, znając zycie wszyscy kupuja samsungi z seri R bo niżej to lipa, LG, nie jakiś tam MIRAI, patrząc na parametry wygląda to przyzwoicie. Telewizor jest tani ale czy musi być odrazu najgorszy, czy jakośc musi wiązać się z ceną przeciez wiadomo że za znaczek znanej firmy płaci sie 30% więcej . (nie każdy ma wypchany portfel).Moze ten tv jest taki tani bo firma próbuje sie przebić i może on dorównuje a nawet przewyzsza jakością obrazu duzo droższe tv znanych marek. JA tylko prosze o uczicwą recezje osób ktore maja i testują ten model. Szukałem wiele informacji na ten temat w internecie jedenak o nim jest malo. JA potrzbuje go tylko do xbox 360 do niczego więcej. A cena jest przyzwoita. Więc prosze o uczciwą recezje od uzytkowanika tego tv a nie od kogoś kto tylko go widział w sklepie internetowym.
Podaje paramtry:

Producent Mirai
Model DTL-532W100
Przekątna ekranu 32
Maksymalna rozdzielczość 1366x768
Format 16
Czas reakcji 8 ms
Ilość wyświetlanych kolorów 16,7mln
Kąt widzenia (poziom/pion) 176/176
Kontrast 1000
Jasność (cd/m2) 550
Kolor srebrny
Głośniki TAK (2x8W)
Złącze WE-WY wejście antentowe
D-Sub
TV/ SCART1 / SCART2 /HDMI/ AV+R/L/ S-Video+R/L /YPbPr+R/L
Standard sygnału PAL
SECAM
PIP NIE
Możliwość montażu na ścianie TAK
Wysokość 520mm
Szerokość 944mm
Głębokość 124mm
Waga 15kg
Pobór mocy 200W
Co wy na to? Edytowane przez damiah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
Podpiety TVSAT, PC i 360. Jakość obrazu moim zdaniem jest ok i jestem bardzo zadowolony. Głośniki beznadziejne nie uzywam. Irytująco długi czas przełączania kanałów. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Postaram się w miarę czasu zrobić porównanie tego Miraia z Sony wersja U
Cenowa różnica:
Mirai 32 cale ok 2700
Sony 32 cale ok 3400

Ale proszę nie pytajcie kiedy bo to nie zależy od mojej osoby.

Podłączy się oba pod Kiss600 i Snazio 1350 oraz komputerek z najnowszą kartą graficzną z wyjściem HDMI (jak przyjdzie) a przy dobrych wiatrach pod nboxa i Technotrenda S2-3200

Ja osobiście używam JVC seria S60

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='braavoo' post='25469' date='30.11.2006, 14:00 ']
Postaram się w miarę czasu zrobić porównanie tego Miraia z Sony wersja U
Cenowa różnica:
Mirai 32 cale ok 2700
Sony 32 cale ok 3400

Ale proszę nie pytajcie kiedy bo to nie zależy od mojej osoby.

Podłączy się oba pod Kiss600 i Snazio 1350 oraz komputerek z najnowszą kartą graficzną z wyjściem HDMI (jak przyjdzie) a przy dobrych wiatrach pod nboxa i Technotrenda S2-3200

Ja osobiście używam JVC seria S60

Pozdrawiam

braavoo
[/quote]
moze bravoo napisal bys mi czy warto i jaka jest jakosc obrazu w dwóch zdaniach bo moge ten tv kupic za 2350zł. Bo tak nadal nic nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam ten model od 2 miesiecy i jestem bardzo zadowolony, jakość obrazu ok. Co do parametrów to PIP posiada (współpracuje z wejściami zewnętrznymi) pobór mocy 150W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...