Skocz do zawartości
Dudman

TV 46-50 cali ok. 2500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, liczę na Waszą podpowiedź! :)


1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 8x5,5m

2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3m - 3,5m.

3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-4

4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? 90% na wprost ekranu :)

5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Raczej stać

6.Jak słońce świeci w pokoju ? Salon jest raczej jasny, po prawej stronie są okna i drzwi na taras ale od czego są zasłonki :P

7.Jaki masz obecnie telewizor ? Toshiba 40L7335DG i jestem zadowolony

8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? Najlepszą jakość obrazu w stosunku do swojej ceny, mile widziany smart i 3D

9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? Tylko HD

10.Jakie urządzenia ? Odtwarzacz Sony BDP-S370 i mediaBox NC+

11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? W tygodniu pewnie ok. 3-4 godzin. W weekendy dłużej.

12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Nie znam się, bez różnicy mi :P

13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Filmy, kanały informacyjne.

14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Nie

15.Czy zamierzasz grać w gry? Nie.

16.Preferencje co do marki ? Żadne.

17.Preferencje co do wielkości ? Wolałbym 50 cali, ale jeżeli nie kupię w tej cenie nic dobrego, to zadowolę się ostatecznie 46/47 calami.

18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? Rozmyty obraz :P

19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami

20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2500zł. OSTATECZNIE coś się dorzuci jeżeli będzie baaardzo warto, ale wolałbym nie, bo matka i tak mnie i ojca rozszarpie :(

21.Czy telewizor ma mieć 3D? Nie jest to priorytet, ale będzie miło.


Z tego co się rozejrzałem, to interesujące wydają się modele:


Sharp 50LE750V -chociaż teraz już chyba mniej, bo spóźniłem się na promocyjną cenę 2299 :( ale jego design najbardziej się ojcu podoba (większościowy inwestor :P)

Toshiba 50L7335DG - mam ten model w 40 calach i bardzo mi się podoba. Dodatkowym atutem są dwie sztuki okularów 3D, więc mielibyśmy wtedy już ich 4 i mógł bym zaprosić jakieś towarzystwo na seans 3D :D

Philips 46PFL4508H/12 - to podobno najbardziej opłacalna w stosunku ceny do jakości oferta o tej przekątnej? Jeżeli wydaje się Wam, że nie warto dopłacać do powyższych dla czterech cali różnicy, to ostatecznie wezmę ten. Chociaż jest... brzydki trochę :P Ale więcej kaski zostanie w kieszeni.


Co o nich sądzicie? Który jest najlepszy? A może jeszcze coś innego? Kupujemy w pierwszym tygodniu czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...