Skocz do zawartości
Adamm

Sharp XD1E a nbox recorder

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam sharpa 42" i nbox rekorder podłączony poprzez HDMI. Przy wyłączeniu tv lub przełączeniu tv na inne wejście- np. dvd na wyświetlaczu nboxa pojawia się komunikat "problem HDCP".
Pani na info lini twierdzi, że tv nie obsługuje HDCP lub jest tutaj uszkodzony.
Jak wygląda to u was?
Kurde, żeby nie było problemu przy odbiorze kanału filmowego HD.
Pozdrawiam,
Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzytkownikow recordera z XD1 prosze o info bo jestem tuz przed zakupem tego TV i nie chcialbym miec problemu :D)))

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mjasinsk' post='25211' date='29.11.2006, 16:07 ']
Uzytkownikow recordera z XD1 prosze o info bo jestem tuz przed zakupem tego TV i nie chcialbym miec problemu :D)))

Dzieki
[/quote]


Witam

46 XD1E podłączony kablem HDMI do boxa N i nie ma problemów
pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Adamm' post='25179' date='29.11.2006, 15:34 ']
Witam,
Mam sharpa 42" i nbox rekorder podłączony poprzez HDMI. Przy wyłączeniu tv lub przełączeniu tv na inne wejście- np. dvd na wyświetlaczu nboxa pojawia się komunikat "problem HDCP".
Pani na info lini twierdzi, że tv nie obsługuje HDCP lub jest tutaj uszkodzony.
Jak wygląda to u was?
Kurde, żeby nie było problemu przy odbiorze kanału filmowego HD.
Pozdrawiam,
Adam
[/quote]
Jak dobrze Cie zrozumiałem nie masz problemu z wyświetlaniem programów z N, a jedynie po przełaczeniu źródła w TV masz komunikat (rozumiem ze na wyswietlaczu n-boxrecordera- u mnie czerwony trójkąt na n-boxie)7- wg mnie tak jest u każdego w tej sytuacji. Po prostu n-box nie ma wówczas komunikacji z TV, stąd wyswietla ten komunikat. Mam to samo na swoim Philipsie <_< co nie przeszkadza w normalnym oglądaniu.
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie w oglądaniu nie ma problemu. I mam nadzieję, że tak będzie po rozpoczęciu VOD i kanału filmowego. Komunikat może sobie świecić.
Nie wiem jak kanał filmowy, ale VOD będzie potrzebował HDCP do wyświetlania niektórych pozycji w full HD. Powtórzę- osoba na info linii, mówi, że mam problemz tv. Ja mam nadzieję, że to jednak problem z softem nbox rekordera.
Na sąsiednim forum wyczytałem, że ktoś ma taki sam problem z nowym sony i nbox rekorderem.
Dlatego pytam, jak to wygląda u innych.
Pozdrawiam,
Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mjasinsk' post='25211' date='29.11.2006, 18:07 ']
Uzytkownikow recordera z XD1 prosze o info bo jestem tuz przed zakupem tego TV i nie chcialbym miec problemu :angry:)))

Dzieki
[/quote]
Witam. Mam LC-52XD1E od prawie 3 tygodni i tylko 1 raz pokazal mi sie taki komunikat, zalecajac jednoczesnie podlaczenie i ogladanie na komponencie. Po wylaczeniu n-boxa pilotem i ponownym wlaczeniu komunikat zniknal i dalej ogladam bez problemow. Tez sie zastanawialem dlaczego, byc moze jest to wina podlaczenia 2-och tunerow satelitarnych naraz przez przelotke. Taka konfiguracja umozliwia mi odbior 2 niezaleznych kanalow z jednej anteny i jednego konwertera, ale tylko kanaly nadawane w tej samej polaryzacji do czestotliwosci 11.600 Ghz, wyzej nie sprawdzalem. Nawiasem mowiac jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...