Skocz do zawartości
lipa_ml

Podłączenie kompa do LCD przez d-sub czy dvi-hdmi?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam pytanie jak lepiej podłaczyc kompa do tv lcd ? przez d-sub czy dvi-hdmi na tej samej karcie graficznej? co mi da podłączenie przez hdmi? bedzie zauważalna różnica jakosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj.

Pytanie nr. 1 !

Jaki masz panel , jaka karta , jakie rozdzielczości obsługują poszczególne wejścia ? TO PODSTAWY - nie ma innych reguł !

Jeśli masz : panel 1920x1080 , który akceptuje na wejściu sygnał
1080p a Twoja karta taki sygnał pogoni , to ... masz luksus !

W każdym innym przypadku musisz godzić się na kompromisy !!!

Poczytaj co może Twój LCD i komp - to podstawy !

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozdziałka to 1366x768 lc2r 37 karta zintegrowana gf 6100 przez d-sub wyciaga pelną rozdzialke tv tylko czy ma sens teraz kupowanie kabla dvi-hdmi? czy bede miał lepsza jakosc niz po kablu d-sub?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lipa_ml' post='25088' date='29.11.2006, 01:53 ']
rozdziałka to 1366x768 lc2r 37 karta zintegrowana gf 6100 przez d-sub wyciaga pelną rozdzialke tv tylko czy ma sens teraz kupowanie kabla dvi-hdmi? czy bede miał lepsza jakosc niz po kablu d-sub?
[/quote]

IMHO wystarczy VGA. Sam posiadam GF6100 zintegrowany na jakiejs nołnejmowej plycie i super smiga przez 'fałge" na monitorku w 1400x900 i na LCD w 1920x1080p :] Edytowane przez Zerwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Zerwi' post='25098' date='29.11.2006, 03:00 ']
IMHO wystarczy VGA. Sam posiadam GF6100 zintegrowany na jakiejs nołnejmowej plycie i super smiga przez 'fałge" na monitorku w 1400x900 i na LCD w 1920x1080p :]
[/quote]

Witam!
Niedługo mi dowiozą plazme 42pv60. Posiadam też gf6100 i mam pytanie: jak przewód najlepiej kupić do podłączenia kompa z plazmą, czy vga-d-sub? i jakiej firmy? Jaki polecacie ?Czy firmy Hama jest w miare dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko pytanie moje jest takie czy po dvi-hdmi nie bedzie lepszej jakosci obrazu? rozdziałka ta sama ale czy jakosc nie bedzie lepsza? np. w moim tv regulowac czern mozna tylko jesli tv jest podłączony do żródła hdmi wiec moze lepiej kupic kabel dvi-hdmi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...