Skocz do zawartości
mulec

Sprzedam - filmy DVD - m.in. wydania kolekcjonerskie i specjalne

Rekomendowane odpowiedzi

... nie wiem czy ktos jeszcze kolekcjonuje DVD ale moze akurat

poniżej to co mam na sprzedaż, mozna kupic pojedynczo lub całość

Płyty z mojej prywatnej kolekcji, 95% filmow od nowości u mnie, w przeważającej większosci stan idealny/bdb, oczywiscie czasem trafi sie jakas ryska lub dwie (najczesciej widoczne pod światło), ale w zaden sposob nie wpływa to na jakość odtwarzania.

Wszystko Region 2 (europa) lub Region 0 (cały świat)

Filmy bez polskiej wersji jezykowej:

- Pearl Harbour - wydanie 2xDVD + ksiązeczka - 12zł

- Fixing the Shadow (Ch.Sheen) - wydanie azjatyckie z hologramem - 5zł

- Stephen King's IT - kultowy horror z klaunem - (płyta dwustronna) - 10zł

- Hannibal - wydanie 2xDVD - 7zł

- The Lost Boys - wydanie 2xDVD - 10zł

- Die Another Day - 007 Bond - wydanie 2xDVD + ksiazeczka - 7zł

- Diamonds are Forever - 007 Bond - książeczka - 7zł

- The Worls is not Enought - 007 Bond - książeczka - 7zł

- Class of 1999 part 2 - The Substitute - 5zł

- Hercules in New York - (A.Schwarzenegger) - 7zł

- Childs Play 2 - (Laleczka Chucky 2) - 7zł

- Seed of Chucky - (Laleczka Chucky - następne pokolenie) - 7zł

- Zabójcza broń 1 - 6zł

- Zabójcza broń 2 - 6zł

- Zabójcza broń 4 (płyta dwustronna) - 6zł

Filmy z polską wersją językową (napisy lub lektor lub oba):

- On Her Majesty Secret Service - 007Bond - wydanie z książeczką - 10zł

- Robocop - 12zł

- Easy Rider - 10zl

- The Fog (remake 2006r) - 8zł

- Cube - 7zł

- Zmiennicy (odcinki 1-3) - 5zł

- Blade - Wieczny łowca - 10zł

- Fahrenheit 9.11 - 5zł (troche podniszczona okładka i pudełko)

- Świt żywych trupów (wersja reżyserska - 2004r) - 10zł

- Dom latających sztyletów (wydanie kolekcjonerskie) - 2xDVD + okładka/kartonik - 15zł

- Scary movie - 10zł

- Scary movie 2 - 10zł

Wydania kolekcjonerskie:

- Panic Roon (Azyl) - wydanie 3xDVD + ksiazeczka - 25zł - brak pl wersji jezykowej

- One flew over cuckoo's nest (Lot nad kukułczym gniazdem) - wydanie 2xDVD - 15zł - brak pl wersji jezykowej

- Desperado & El Mariachi - wydanie 2xDVD , płyty w metalowej kasecie jak dla klisz filmowych + 4 widokówki - 20zł - pl napisy w El Mariachi, Desperado bez pl

Najbardziej zalezałoby mi sprzedac calosc - proponowana cena 200zł - wysyłka kurierem na moj koszt.

Sprzedam oczywiscie tez pojedynczo lub w zestawie kilku filmow - ceny do dogadania sie.

Chce sie poprostu tego pozbyc i rozważe kazda rozsądna oferte ;)

Kilka zdjec poniżej:

34t7240.jpg

j0lhsn.jpg

14uia38.jpg

fa5xzc.jpg

Mam jeszcze na blu-ray - Szybko i Wściekle (Fast and Furious 4) - polska okładka + płyta z filmem z wydania niemieckiego (bez pl wersji jezykowej) płyta nowa, nie oglądana - 25zł (wysyłka w cenie)

Edytowane przez mulec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy kto to dzisiaj kupi ? Wiesz ile ja ma filmów na DVD ? M.in. Dwupłytowe wydania Bondów, kolekcja Indiana Jones na 5-ciu płytach DVD, 6-cio płytowe wydanie trylogii Szklana Pułapka Collectors Edition (Dwie pierwsze części mają Polskie Napisy i DTS i DOLBY Digital, trójka nie ma polskich napisów, ale jest płyta z dodatkami). Mam też film Głębia James'a Camerona (wydanie dwa DVD z Polskimi Napisami sprowadzone z Australii, dwie wersje filmu i płyta z dodatkami), Trylogia Spider-Man na 6-ciu płytach DVD, Trylogia Terminator na 6-ciu płytach DVD, Trylogia Mission: Impossible na 5-ciu płytach DVD, Autostopowicz wydanie 2 DVD, Trylogia Matrix na 5-ciu płytach DVD, Wejście Smoka wydanie 2 DVD, Speed (Wydanie 2 DVD, polskie napisy, DTS, DOLBY Digital, płyta z dodatkami), John Rambo (Wydanie 2 DVD Steelbook, DTS, DOLBY Digital, płyta z dodatkami, brak polskich napisów, wydanie kupione w Holandii za grosze). To tylko część kolekcji. Mogę tak jeszcze wymieniać przez godzinę. Też próbowałem sprzedać moją kolekcję DVD i nikt nie chce kupić, nawet na sztuki, po kawałku. Miałem zamiar sprzedać kolekcję DVD i kupować filmy odnowa na Blu-Ray w HD. Ale nic z tego. Dlatego zostawiłem sobie moją kolekcję DVD bo poświęciłem jej masę pieniędzy i bezcennego czasu. No i kolekcja DVD jest na półce i cieszy oko, a także jest do dziś używana. Jakość HD jest fajna, ale zdałem sobie sprawę że jakość HD nie jest najważniejsza. No i na Blu-Ray kupuję to czego nie mam na DVD. Jak dla mnie, pozbycie się kolekcji filmów DVD i kupowanie wszystkiego odnowa na Blu-Ray jest jak wynajdowanie koła odnowa.

Pozdrowienia.

Edytowane przez grzegorz288

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sprzedaje po to aby kupic potem na BD, sprzedaje aby zwolnic miejsce, sprzedaje fimy do ktorych juz nie bede wracal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Chyba że tak, to co innego. Ale w dzisiejszej erze Blu-Ray HD, ciężko sprzedać filmy na płytach DVD. I wiesz co zaczynam tęsknić za czasami w których nie było Blu-Ray, bo było łatwiej i prościej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

promocyjna cena - 200zł za całość - wysyłka kurierem na moj koszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowa cena - 185zł za wszystko ze sposu powyżej - kurier na mój koszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...