Skocz do zawartości
dobosz23

Waser 1.2.5 problem.

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na problem z firmware wróciłem do poprzedniej wersji 1.2.4 - wykryte błędy:


- odmontowywanie sd card,


- problemy z Wifi


- nadmierne grzanie odtwarzacza


Wykryłem to na T-R42 v1 więc na innych może być inaczej - pewnie wasser sam się dopatrzył błędów, bo zniknęły linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem PW, ale może lepiej będzie napisać w tym topicu, aby inni mogli skorzystać ...

jak w t42 wykryć rewizje? oraz jak zbootować do download aby był wykryty przez program na PC ze statusem connected ... fajnie jak byś miał chwilę i napisał mini tutka odnośnie wgrania nowego fw oraz kernela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie rozmawiałem z doboszem przed 22 i mówił, że spróbuje coś skrobnąć i rzeczywiście jakoś ominąłem topic ... przepraszam ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć jest tak że ta wersja działa stabilniej na nowszej rewizji - na starszej bywa różnie ale to wynika z braku ograniczeń dla procesora. Jeżeli będzie się coś walić można zmniejszyć traktowanie procesora narzędziem z Google Play "https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bigeyes0x0.trickstermod" i powrócić stabilność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odszczekuje całkiem - wersja 1.2.5 jest bardzo stabilna a moje kłopoty pojawiły się na własne życzenie, bo chciałem ustawić domyślny luncher jako XBMC. Niestety nie da się ustawić lunchera jako XBMC, bo po pierwsze nie chowa się pasek systemowy, po drugie często resetuje się XBMC i po trzecie uruchamia się wolniej niż domyślny luncher plus autorun XBMC (Startup Manager pokazuje, że system startuje w 1:21 minuty). Niepotrzebnie bawiłem się w zmianę SystemUI.apk i dlatego te błędy systemu - lepiej to ustawić na domyślnej konfiguracji plus autohide i do tego zwykła wersja Beyond XBMC - nie luncher. System w grach jak i przy testach Antutu działa bardziej sprawnie, bo ma procesory podkręcone na 1,61GHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...