Skocz do zawartości
baranskia

Problemy z zakupem w pewnym sklepie

Rekomendowane odpowiedzi

[color="#FF0000"][b]Ahoj, HDTV-ki i HDTV-y,
Witam i jako młodszy debiutant informuję wszystkich zainteresowanych, że [s]od dwóch dni w cenie 4.798,- PLN można kupić na www.helios-bp.pl skromniutki model :D [/s] LG 37LC2RR (ten z 80GB HDD) [kupowanie jednak było TEORETYCZNE - dopisek z 10.11.2006, a teraz ta cena to ponad 5,2 k zł] Popatrzcie w ten oto link do skąpca.pl:
[url="http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/106848"]http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/106848[/url]
I co Ty/Wy na to?
Czy wiesz/wiecie już co zrobić?
Kupić? Nie kupić? ...decyzję przemyśleć warto, tym bardziej, że "na dzisiaj" potrafi toto chyba niemało a większość sklepów internetowych ceni [czy raczej "do-cenia" ] tenże model bardzo [porównaj/cie sobie ceny: ten sam link, co powyżej]

Liczę bardzo na mądre i rzeczowe odpowiedzi.
baranskia[/b]
[/color]


[b]ACHTUNG: PO 13. DNIACH od przyjęcia i potwierdzenia mojego zamówienia ( w tym pobraniu zań opłaty i za dostawę do mojego domu!) [s]www.helios-bp.pl z Białej Podlaskiej[/s] WYCOFAŁ SWOJĄ OFERTĘ! :angry::angry::angry:

Dlatego uważajcie na tego "sprzedawcę" bo mimo samych pozytywnych komentarzy [s]helios-bp.pl[/s] OKAZAŁ SIĘ NIEWIARYGODNY i NIERZETELNY - zaoferowali mi towarem, którego nie mają!!! Ale pieniądze to po 5 dniach sobie zażyczyli na konto. Potem: kamień w wodę - kontakt się urwał, więc musiałem do nich kilkakrotnie sam wydzwaniać (dodatkowo na mój koszt, of course)!!!
:angry:
Poniżej fragment naszej rozmowy:
-A przepraszacie?
-Przepraszamy.
-Przepraszają!
-A pieniądze oddajecie?
-Oddajemy...
-Podobno oddają! [A to potwierdzę Wam jak otrzymam zwrot...]
:angry:
Zaraz im dopiszę co o nich myślę! [i napisałem, m.in. na opineo.pl - poczytajcie sobie opinie o nich]

baranskia (czyli ich prawie klient, a prawie robi WIELKĄ RÓŻNICĘ!)

PS:
I co Państwo NATO?

[/b][color="#FF0000"]
[b][size=4]OSTATNIA AKTUALIZACJA:
Oddali kasę w przeddzień Dnia Niepodległości, ale podobno wysłali "z literówką" :) ! Uff! ;)
Suma dotarła na moje konto dopiero 8. dnia! i po różnych-takich-naciskach tam-i-tu (dosłownie, bo m.in. na TYM FORUM - WIĘC DZIĘK-YOU WAM FORUMOWICZE-ZAŁOŻYCIELE i FORUMOWICZE-CZYTACZE&PISACZE!) B) xxx

PS:
Jednak moją opinię nt. [s]e-sklepu helios-bp.pl[/s] podtrzymuję: NIE POLECAM WAM! SZKODA NERWÓW!
baranskia[/size][/b][/color]

Edytowane przez tuptus55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahoj!!!
Wpierw mały lokalny odsyłacz: [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=2542"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=2542[/url]
[u]A teraz ad rem:[/u]

Do tuptus55 i magdak:
;)
No, doprawdy, niezłe jaja się dzieją na tym forum!
Przecież tę ankietkę o LG 37LC2RR i pod nią krótki tekścik o pewnym e-sklepie z Białej Podlaskiej (www.helio... itd.

Dlatego się powtórzę (po upływie ponad 23 dni!) :D
bardzo proszę (a nawet NALEGAM!), by władne osoby postarały się o sprostowanie i przywrócenie mojego tekstu pod moim sondażem - nawet wykasowanego do 1% przez mojego (ulubionego inaczej ;( pana/nią?) moderator o nicku tuptus55.

[Mini list otwarty do tuptus55:
- Drogi moderatorze tuptus55,
o co Ci chodziło z tą dziwną niby-edycją moich postów dot. www.helios-bp.pl, bo trudno mi to pojąć... Wyjaśnij otwarcie mnie i innym forumowiczom:
-co Tobą kierowało?!
Tzw. polityczna poprawność odpada, a więc co? naciski odgórne? znajomości i sympatie czy inne tajemnicze powody?!]

baranskia

PS:
Ale... mimo to...
Radosnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia 2006 życzę wszystkim P.T. HDTVpolska-maniakom!
Adam (BiałystOK)
:D
Ten post edytował baranskia 02.12.2006, 20:39
--------------------

baranskia
_______________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drogi użytkowniku.
Prawdą jest, że to Ty jesteś twórcą ankiety. Niestety nie moja to wina jak działa forum. Podczas łączenia tematów pierwszy post jest ten najstarszy, a ankieta wychodzi na pierwszej stronie. Posty łacze bo w regulaminie forum jest napisane aby nie zakładać nowych tematów o sprzęcie, o którym już ktoś wcześniej napisał i że za coś takiego otrzymuje się ostrzeżenie. Czy masz pretensje, że nie otrzymałeś ostrzeżenia?
Teraz piszesz jeden post pod drugim czym łamiesz ponownie regulamin.
Mimo świąt otrzymasz ostrzeżenie.
Jak masz do mnie żale to pisz na PM. Wylewanie żali publicznie jest oznaką szukania zaczepki.
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='tuptus55' post='31436' date='26.12.2006, 22:11 ']Drogi użytkowniku.
Prawdą jest, że to Ty jesteś twórcą ankiety. Niestety nie moja to wina jak działa forum. Podczas łączenia tematów pierwszy post jest ten najstarszy, a ankieta wychodzi na pierwszej stronie. Posty łacze bo w regulaminie forum jest napisane aby nie zakładać nowych tematów o sprzęcie, o którym już ktoś wcześniej napisał i że za coś takiego otrzymuje się ostrzeżenie. Czy masz pretensje, że nie otrzymałeś ostrzeżenia?
Teraz piszesz jeden post pod drugim czym łamiesz ponownie regulamin.
Mimo świąt otrzymasz ostrzeżenie.
Jak masz do mnie żale to pisz na PM. Wylewanie żali publicznie jest oznaką szukania zaczepki.[/quote]

Miły moderatorze :)
Nie mam żalu do nikogo... ale cieszę się, że moderator wreszcie, po 24 dniach zareagował na moją pretensję - szkoda, że nie od razu przez PM tobym wcześniej wszystko zrozumiał i nie miałbym warna - a tak mam; i serdecznie dziękuję za miłą, świateczną nauczkę.
Postaram się już więcej tu nie podpadać!
Adam B...

PS:
Jednak zastosowana przeze mnie metoda zwrócenia na problem twojej uwagi "Teraz piszesz jeden post pod drugim..." okazała się skuteczna, choć troszkę kosztowna. Przepraszam, zapomniałem (tak jak i Ty), że istnieje PM.
Mam nadzieję, że znasz i podzielasz to przysłowie "kto się czubi - ten się lubi". :) Oby sprawdziło się ono w naszym przypadku.
Pozdrawiam zarówno na forum jak i przez PM!
:lol::lol:

Edytowane przez baranskia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...