Skocz do zawartości
siwek755

nbox (biały) ADB ITI-5800S NNK - kilka podstawowych pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!


Mam kilka pytań odnośnie n na kartę, a mianowicie dekodera ADB ITI-5800S (nbox'a HDTV):


1. Tak myśląc w przód - kupując ten dekoder ADB ITI-5800S dostałem go na własność. Rozumiem, że pożytek z niego jest jedynie przy włożonej, sparowanej karcie NNK? Bez niej, urządzenie będzie całkowicie bezużyteczne? Nawet po modyfikacjach ENIGMA? :P


2. Widzę, że jakieś nowości wskoczyły w gamie programów. Polsaty jakieś. Pytanie - jak ja mam na tym białym [beep] tak w ogóle cokolwiek dodać? Przeszukałem całe drzewko menu, mario nawet znalazłem, ale kuźwa ręcznego dodawania transponderów nie ma... Ktoś, coś wie na ten temat? :(


3. Podłączenie ADB ITI-5800S do internetów. Z tego co się doczytałem - otrzymuję n portal+, czyli pewnie jakaś telegazeta po lifcie i radio internetowe. Te radio mnie interesuje, bo mam podłączone stereo pod ten dekoder. Ktoś się orientuje jaką jakość to oferuje (kb/s)? Jak w praktyce to działa w ogóle? Sprawnie w miarę? Stacje śmigają wszystkie czy tylko w pierwsze niedziele dwa dni po wtorku jakieś kilkanaście tureckich? Kusi mnie ta opcja, ale musiałbym w acesspoint'a zainwestować, bo WiFi nbox nie ogarnie...


4. ENIGMA - warto? Powiem szczerze - teraz jest jak to mówią chu*owo, ale stabilnie. Na dłuższą metę nbox na tej ENIGMie lata, nic się nie przegrzewa itd? Co w praktyce ten mod oferuje? Tzn na aukcjach Allegro mogę to sobie przeczytać, ale w praktyce jak to z tym jest? Jakkolwiek jakość, stabilność poprawia się? Sygnał czy siła może zyskują te pare %? :P No i czy da się na tym sofcie ściągnąć jakieś kanały "extra"? :roll: Ktoś z forum może polecić zaufanego tunera tych białych klocków? (może być PW)


Tak więc to by było na tyle. BARDZO proszę - jak ktoś coś może dodać od siebie - każda porada i uwaga będzie dla mnie cenna i zapraszam do rozmowy. Pozdrawiam!

Edytowane przez siwek755

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...