Skocz do zawartości
idn

Sprzedam Dune Smart H1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania odtwarzacz jak w tytule, stan idealny , nie wiem czy ma jeszcze gwarancję, kupiony u oficjalnego dystrybutora Human Media(ok. 2 lata temu), wgrany najnowszy soft. Przymierzam się do przesiadki na 3D i dlatego to ogłoszenie. Nie wiem jaką cenę podać , na Alledrogo nie ma żadnych ofert. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Cena minimalna 550+koszty przesyłki

Pozdrawiam

Edytowane przez Gmeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładne informacje na temat gwarancji - niestety skończyła się 17.01.2014r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu - to obniżka o 50% z urzędu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodex - nie załamuj człowieka

Seria Smart jest wciąż poszukiwana z powodu pełnej obsługi formatu BluRay. Jestem przekonany że za te 500-550zł zainteresowany opchnie tego Smarta poprzez Allegro.

Ja sobie zostawiłem smarta a do 3d dokupiłem oddzielne urządzenie. Po czasie stwierdzam że decyzja była słuszna

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na SMARTa polowałem bardzo długo ze względu na pełna obsługę blu-ray. Dorwałem za 450zł i uważałem to za super cenę bo były aukcje gdzie używki chodzili po 700zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mobor ... a co kupiłeś do 3D.

Mi Smart z 3D daje radę. Tylko tak nieco próbuję.

Oczywiście nie wszystko. Problem z napisami i iso BR 3D.

Osobiście 3D nadal traktuje jako miły , ale tylko dodatek.

Żeby tak bez okularów :-)

Sorki, że nie na temat.

Powodzenia w sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pocieszenie, sprzęt jak wspomniałem jest w stanie idealnym , nigdy nie naprawiany, z niewielkimi modyfikacjami z forum mpcclub.com (alternatywna skórka).

Co do nowego sprzętu , to myślę o Dune HD Base 3D.

Myślę , że się nie zawiodę, Nie chcę wystawiać na Allegro , myślę , że na tym Forum jest więcej użytkowników , którzy docenią ten sprzęt. Jako bonus dorzucam zewnętrzy napęd DVD na USB.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gatar

Nie wiem jakim cudem Smart Ci odpala 3D ponieważ SoC w nim zawarty w żaden sposób nie wspiera 3D

Pomijam oczywiście SBS itp

idn

Ja kupiłem TV-303D Ten model to od strony technicznej kopia HD Base 3D. Model ten jest chłodzony pasywnie w przeciwieństwie do dużego brata. Mozliwosci obu urządzeń są identyczne ale muszę Cię przestrzec. Przy bezpośrednim połaczeniu z SZYBKIM dyskiem USB (7200rpm) odtwarzacz przycina się na filmach 3D z dużym bitratem (ipliki iso powyżej 30GB). Jest to zjawisko okresowe (raz na 10-30 minut) i powtarzalne (w tych samych momentach) Dopiero pomógł remux który obniżył transfery

Co ciekawe - testy wydajnościowe na plikach pokazywały przepływ danych na poziomie 80 megabitów (czyli wystarczająco co mnie początkowo zmyliło) Cały wic polega jednak na tym że istota odtwarzania 3D polega na tym, że odtwarzacz ciągnie w danym momencie z 1 pliku fizycznego (iso) 2 pliki (stereoskopia) co znacznie obciąża transfer. Dlatego trzeba było powywalać co zbędne. Jest szansa że na SATA będzie lepiej...

Dlatego na Twoim miejscu zostawiłbym sobie Smarta i tylko dokupił TV-303

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mobor

Z tego co rozumiem , na dysku 5200 (a taki mam) , problem z przycinaniem filmów będzie bardziej dokuczliwy. Czy mógłbyś wyjaśnić bardziej szczegółowo , jak (i czy) zlikwidowałeś ten problem. Co do sprzętu , bardziej podoba mi się Base 3D (choćby pełne wymiary). Nie bardzo rozumiem , po co mam zostawiać Smarta, czyżby nowsze modele były gorsze? Po drugie nie mam już miejsca na nowe pudełko dołożone do i tak już dość dużego stosu sprzętu - amplituner , Blu-Ray, Samrt , tuner sat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie sprzedawaj, to fajny, sprawdzony sprzęt, a moja uwaga na końcu miała buźkę ... :)

5400 a nie 5200 - spokojnie zapewni Ci transfer jakiego potrzebujesz, nic nie zmieniaj.

Dla miłośników koncertów brak MENU jest nie do zaakceptowania - nowy BASE nie widzi MENU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BoDex

MENU nie jest mi potrzebne. Potrzebuję nowego sprzętu , żeby oprócz możliwości jakie miałem w Smarcie dołożyć obsługę plików 3D.

Co do Base podoba mi się aktywne chłodzenie, bo w Smarcie dysk grzeje się mocno i dlatego podpiąłem zewnętrzny na USB.

Po prostu chcę mieć sprzęt , który odtworzy wszystkie aktualne formaty z podpiętego dysku (nie mówię o rmvb).

Miałem niemiłe doświadczenia ze Smartem i odtwarzaniem przez Lan , ale okazało się , że jest to wina dysku w kompie.

Przeczytałem wszystkie wątki o TV-303 (łącznie z testem) i Base 3D i teraz zdurniałem sam już nie wiem co wybrać.

Bardziej skłaniam się do Base , ale cena też nie jest zbyt przyjazna i w dalszym ciągu nie wiem po co mi dwa odtwarzacze.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3D Base a TV-303 różnią się TYLKO ceną i obudową. Dopłacać 500zł za kastę ? W tej cenie lepiej sobie sprawić 4TB dysk.

I jeszcze jedna uwaga pod kątem HDi. Ostatnio dość mocno lecą w kulki. ZERO aktualizacji od maja 2013 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z automatu przez sieć próbowałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem i przez sieć i na stronach HDi

W necie ludki też ich nieźle klną za brak suportu

W moim wypadku nie dostałem obiecanego wsparcia dla plików MVC

Gdyby sprawy nie ratował BD od Panasia, filmiki z kamery 3D mógłbym oglądać tylko na kamerze

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gatar

Nie wiem jakim cudem Smart Ci odpala 3D ponieważ SoC w nim zawarty w żaden sposób nie wspiera 3D

Pomijam oczywiście SBS itp

Witam.

Dzięki za info.

No właśnie SBSy i takie tam. Ja, jak napisałem "tylko nieco próbuję".

Do "pełnego" 3D wykorzystuje napęd BR.

To mi wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem i przez sieć i na stronach HDi

W necie ludki też ich nieźle klną za brak suportu

W moim wypadku nie dostałem obiecanego wsparcia dla plików MVC

Gdyby sprawy nie ratował BD od Panasia, filmiki z kamery 3D mógłbym oglądać tylko na kamerze

Ja się tam nie znam ale czy niema to związku z zabezpieczeniem CINAVIA , że niema nowych aktualizacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szubko tylko Ci odpowiem ze przy 303D pomogło mi przemuksowanie filmów (wywalenie wszystkich niepotrzebnych śmieci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...