Skocz do zawartości
tomkk

Ktore suby przenosza najmniejsze drgania?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem na etapie kompletowania glosnikow do kina. Nie potrzebuje duzego powera, liczy sie jakosc dzwieku i to, zeby jak najmniej przeszkadzaly sasiadom, gdyz mieszkam w bloku. Czy polecacie cos ciekawego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - polecamy.

Polecamy uruchomić wyobraźnię i przeredagować pytanie, bo nikt tutaj nie jest wróżką i nie wie czego oczekujesz.

- cena MAX

- powierzchnia pomieszczenia

- jaka konfiguracja ( 2.0, 5.1, 7.1)

- wolnostojące czy regałowe

- z czym ma to grać - żródło, wzmak

- preferowane zastosowanie, rodzaj muzyki

- tylko nowe, czy też używane

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - polecamy.

Polecamy uruchomić wyobraźnię i przeredagować pytanie, bo nikt tutaj nie jest wróżką i nie wie czego oczekujesz.

- cena MAX

- powierzchnia pomieszczenia

- jaka konfiguracja ( 2.0, 5.1, 7.1)

- wolnostojące czy regałowe

- z czym ma to grać - żródło, wzmak

- preferowane zastosowanie, rodzaj muzyki

- tylko nowe, czy też używane

Przepraszam, jestem nowy w te klocki i nie ukrywam, ze kompletnie zielony, ale czytam i probuje sie nauczyc o co chodzi ;).

- cena MAX 1kPLN

- powierzchnia: ok. 15m2

- konfiguracja: 2.0, moze 2.1 jezeli jest duza roznica w jakosci?

- wolnostojace preferowane, ale regalow nie wykluczam.

- tv panasonic st60 podlaczony do laptopa przez DVI (nie mam HDMI w laptopie), czasem samodzielnie. Do tego zostalo mi polecone http://audinst.com/en/bbs/board.php?bo_table=HUDmx2&wr_id=5 i http://www.hifiengine.com/library/technics/su-v620.shtml, ale generalnie sie na tym nie znam. Podaje tylko to co mi polecil kolega. Jeszcze tego nie kupowalem, wiec jestem otwarty na wszystkie sugestie :)

- preferowane zastosowanie: dzwiek z filmow :)? Jezeli muzyka to rock/metal/gotyk/chillout :D cos tego typu...

- uzywane/nowe - obojetnie

Edytowane przez tomkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...