Skocz do zawartości
fazer58

Crossroads Guitar Festival 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z kolegów nabył już ten koncert? Bo u mnie jest fatalny obraz ,czołówka jest super,ale jak zaczyna się sam koncert,to straszny śnieg,jakieś poziome,pulsujące pasy,wszystko to na czarnym tle,na obu płytach. Czy ktoś to potwierdzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrz proszę na kod EAN , co to za wydanie ?

Są w zastanawiająco niskiej cenie jak za dwa Blu-ray ? Czyżby ze względu na jakość. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrz proszę na kod EAN , co to za wydanie ?

Są w zastanawiająco niskiej cenie jak za dwa Blu-ray ? Czyżby ze względu na jakość. ?

Kod to: 6 03497 90772 4 ,jednakże mam "Crassroads 2010" również dwupłytowy,tez w baaardzo dobrej cenie,poniżej 70zł z podobnym kodem :6 0349 79487 27 i wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten koncert , kod: identyczny. Nie ma problemów z obrazem ani z dźwiękiem. :)

Aha,dzięki bardzo. Wysyłam maila do "merlina'',może coś podpowiedzą,jak zareklamować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem też tę plytę z kodem 603497907724. Trudno ją uznac za wadliwą ale faktem jest ze wielu miejsca czerń jest slabo czarna, widac dropy.

Mam rownież wersje z 2010 i tę uznaję za wzorcową za dzwięk i obraz . No ale to są wyjatkowe koncerty i wypada je mieć tym bardziej ... że są niedrogie.

Edytowane przez ernestwp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha,dzięki bardzo. Wysyłam maila do "merlina'',może coś podpowiedzą,jak zareklamować.

"Merlin" przysłał nową płytkę(chwała im za to),niestety to samo:-( Ale zostawiam,ponieważ jak zjadę z jaskrawością prawie do zera,to można przełknąć:-) W końcu, tu chodzi głównie o audio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaskrawosc w dół, troche kontrast w górę i jest przyzwoicie. A i tak klimat, symbolika koncertu wazniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...