Skocz do zawartości
pjasio253

P42ST60 - brak obsługi Flash, nie działa Youtube

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zaraz po skonfigurowaniu połączenia z Internetem aktualizacja softu tego TV została przeprowadzona z sukcesem. Mam jednak problem z odtwarzaniem filmów z Youtube. Przykładowo przy filmiku jest komunikat, że jego odtworzenie jest niemożliwe z uwagi na brak obsługi Adobe Flash. Na Youtube wchodzę z poziomu przeglądarki Web Browser z katalogu Apps.

Jak sobie z tym poradzić? Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria ST z tego co mi wiadomo nie ma obsługi flasha w przeglądarce. Wsparcie zaczyna się od modeli GT z mocniejszym procesorem Hexa.

Mimo to filmiki z youtube możesz oglądać z poziomu aplikacji youtube ze zbioru Smart Viera. Tam wykorzystywana jest inna technologia niż flash.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie, przynajmniej nie będę kluczył bez sensu. Też tak próbowałem, tylko zniechęcił mnie sposób logowania z poziomu tej aplikacji, nie mogę zaskoczyć, o co im chodzi z tym generowanym każdorazowo hasłem.

PS. Widzę z Twojej stopki, że wybrałeś plazmę ;). Pamiętam Twoje ciekawe posty w temacie następcy Sony HX. Tez wtedy miałem podobne dylematy, ostatecznie wybór padł na 55HX850 i nie zamieniłbym go na inny ;) (ta plasma 42 jest u Rodziców).

Ale cccciicchhhooo, żeby nie wywołać tutaj wiekopomnej dyskusji nt. wyższości ....

Pozdrawiam ciepło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haslo jest potrzebne tylko do sparowania tabletu z TV. Zeby korzystac normalnie nie trzeba wcale sie logowac, a jesli zalogujesz sie raz na swoje konto TV bedzie to pamietal. Niestety Youtube na ST60 chodzi dosc wolno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie, przynajmniej nie będę kluczył bez sensu. Też tak próbowałem, tylko zniechęcił mnie sposób logowania z poziomu tej aplikacji, nie mogę zaskoczyć, o co im chodzi z tym generowanym każdorazowo hasłem.

PS. Widzę z Twojej stopki, że wybrałeś plazmę ;). Pamiętam Twoje ciekawe posty w temacie następcy Sony HX. Tez wtedy miałem podobne dylematy, ostatecznie wybór padł na 55HX850 i nie zamieniłbym go na inny ;) (ta plasma 42 jest u Rodziców).

Ale cccciicchhhooo, żeby nie wywołać tutaj wiekopomnej dyskusji nt. wyższości ....

Pozdrawiam ciepło ;)

Hehe no tak ostatecznie wyszło i również jestem na tyle zadowolony, że nie zamieniłbym go póki co na nic innego. Najważniejsze, żeby każdy był zadowolony :) HX850 to również bardzo dobry telewizor, zwłaszcza jak na lcd. Według mnie nawet w pewnym sensie lepszy od jego następcy W905, którą się niestety trochę zawiodłem i to mnie chyba pchnęło w stronę GT60. No ale starczy offtopu. Co do aplikacji youtube to jest super wygodna sprawa, szukasz sobie filmiku na kompie/tablecie, co jest dużo szybsze niż wklepywanie przy pomocy pilota i potem wyświetlasz go na tv - żyć nie umierać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robię tak. Odpalam Jutuba na telefonie i stamtąd "przenoszę" film ( czy co tam chcemy obejrzeć ) na wcześniej sparowany z fonem tv. Szybko, sprawnie i bezboleśnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupie pytanie :P

jak ST60-tka radzi sobie z wymuszeniem odtwarzania YTube przez html5 zamiast flasha? bo YTube chyba pozwala na takie wymuszenie no nie? nie zebym popierał jakiekolwiek wymuszenia :P hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...