Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli ktos z was chetnie uzywal Dune Explorera - ktory od lat nie byl aktualizowany to znalazlem aktualna wersje.

tutaj mozna to sciagnac: http://www.zentriertinsantlitz.de/duneexplorer.php

Czy ktos moze przerobil sobie dune explorera zeby sciagal opisy z filmwebu ?

gdyby to dzialalo tool bylby najwygodniejszym ze wszystkich.

Dla tych ktorzy nie znaja zalet DE to dodam ze ja sie do niego przekonalem, poniewaz nie dziala na zasadzie bibloteki jak yadis albo zappiti tylko katalogow, tak ze bez problemow moge przerzucac katalogi z filmami i opisami po twardych dyskach i nic sie nie rozkleja ani nie gubi.

Edytowane przez stalkee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najprościej byłoby dopytać w filmwebie, czy w ogóle dopuszczają jakikolwiek scraping od siebie.

Jeśli jakiś program to robi, to wymiana maili z autorami Explorera może by coś posunęła ten projekt, a wygląda dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez filmwebu można by się obyć jakby tylko dało się zmienić żeby ściągał polskie opisy z themoviedb.org

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello. :)

themoviedb.org ma polskie opisy ? Nie pomyliłeś z imdb ?

Jak w praktyce wygląda efekt użycia Dune Explorera - odpalamy player z otagowanym dyskiem i ... ? :)

EDIT - sorry, znalazłem PL opisy ! :)

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scrapy opisów z filmweba na 100% podaje yaDIS ;)

Wysłane z mojego ZTE V987 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło zapytanie - dam znać jak odpowiedzą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez w XBMC jest scraper autorstwa Kolegi Smuto oparty na FimWeb-ie

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, tylko jak go zaadoptować do DUNE EXPLORER ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie myslalem o adpotowaniu, tylko komentowalem watpliwosci odnosnie scrappowania danych z Filmwebu z postu #3.

Moja wina, ze nie odswierzylem i nie widzialem pozniejszych komentarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program spoko tylko czy jest gdzieś jakiś FAQ odnośnie seriali i muzyki bo nie mogę sobie z tym poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie też korzystam z tego forum. Trzeba tylko znać angielski<br /><br />Wysłane z mojego ZTE V987 przy użyciu Tapatalka<br /><br />

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten explorer działa na Dune HD Max ? Czy okładki do filmów od razu się ściągają po wgraniu explorera, czy też jest konieczne kombinacje jak w yadis i tym podobnych programach. Instalacja z pena jako plugin? Czy jest mozliwośc powrotu do wcześniejszego explorera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten explorer działa na Dune HD Max ? Czy okładki do filmów od razu się ściągają po wgraniu explorera, czy też jest konieczne kombinacje jak w yadis i tym podobnych programach. Instalacja z pena jako plugin? Czy jest mozliwośc powrotu do wcześniejszego explorera ?

Obsluga jest taka ze musisz miec kazdy film w osobnym katalogu, dune explorer dorzuca tylko pliki z opisem i okladka a dune sam to potem pokazuje bez pluginow.

Jak raz na jakis czas przerzucam filmy na hdd z obejrzanymi to przegrywam caly katalog i nic sie nie sypie - moze teraz w zapitti i yadis jest inaczej ale to mi sie najbardziej w nich nie podobalo.

wszystkie duny sa pod wzgledem oprogramowania niemal identyczne, dlatego smiga tez bez problemow na maxsie.

tak w ogole to napisalem do nowych programistow zapytanie o dodanie polskiej opcji w scrapperze z themoviedb.org

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katalog trzeba nazywać tytułem filmu - po polsku czy oryginalnie ? Explorer mogę zainstalować z pena tak jak pluginy ? Jak katalogi będą na NAS, czy też będzie wszystko wyświetlać ?

Edytowane przez darekrocznik71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Explorera instalujesz tylko na PC - on dorzuca pliki w katalogu filmu ktore dune sam pokazuje jako okladki i opisy.

Dostalem odpowiedz od programisty nowego Explorera.

W najblizszym update beda polskie opisy z themoviedb.org

nad Filmwebem jeszcze pracuja na razie nie wiedza jak sciagnac opisy z fimwebu - podeslalem im wtyczke filmwebu do xbmc moze to im pomoze.

Zapytal mnie czy nie chce pomoc w tlumaczeniu Explorera na polski, tak ze biore sie do roboty.

Jak jeszcze w bedzie kiedys punktacja z filmweb i imdb to bedzie bomba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo - i to jest bardzo dobra wiadomość ! :)

Scrapowałem PL opisy z themoviedb.org na potrzeby katalogu i niestety, nie wszystkie filmy mają PL opisy.

Filmweb byłby najlepszy, ale i na bezrybiu rak ryba ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...