Skocz do zawartości
piotrekboro

TV 50 cali do 4300 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje aktualnie telewizora dla rodzicow. Tv bedzie chodzil praktycznie caly dzien, pokoj w miare oswietlony ale tv bedzie stal na scianie gdzie sa okna czyli na ekran nie padaja promienie slonca. Glownie TV bedzie sluzyl do ogladania programow z nc+ i nieraz jakis film mkv, a wiec fajnei by bylo gdyby tv odtwarzal pliki mkv powyzej 10 gb i byla mozliwosc odpalenia zewnetrznych napisow, Odwarzanie plikow mkv nie jest najwazniejsza cechca gdyz zawsze mozna podpiac laptopa przez hdmi, najwazniejsza cecha jest porpsotu dobry obraz. 3D jest koniecznoscia gdyz ojciec lubi bajery i pewnei raz na ruski rok obejrzy cos w 3d, niewazne ze prawie nei ebdzie z tego korzystal, ma byc porpsotu. istotnym czynnikiem tez jest to by matryca byla przynajmniej 120hz, w tej cenie chyba mozna taka znalezc. Na poczatku stwierdzilem ze najlepsza bylaby plazma 50st60 no ale niestety wyglad zdecydowanie odpada, pozatym czesto bedzie wlaczony tvn24 a wiec logo mogloby zostawic poswiate. Kolejnymi moimi wyboramni są:

-Samsung UE50F6500 - smart tv, aktywne 3d na plus, minut to podobno przy tej wielkosci samsung w tym modelu wklada matryce AUO ktora nie jest najlepsza

-Panasonic TX-L50ET60E - pasywne 3d na minus, nie wiem jaka jest matryca, LG 120hz?

-SHARP LC-50LE750/751 - aktywne 3d na plus,

-Philips 50PFL5008K - pasywne 3d na minus, tragiczny smart tv, zbedny ambilight

-Sony KDL-50W685A- to jest dla mnei zagwozdka, jaka tu matryca siedzi? w ogole o tym tv nie ma praktycznie nic w necie

-LG 55LA660S - odrobine drozszy ale 55 cali, matryca 60h od lg? pasywne 3d

Co byscie polecili mi z tych tv? Jezeli chodzi o kryteria to najwazniejsze:

1.matryca 120hz

2.Jakosc obrazu

3. aktywne 3d

4. smart tv, pliki pod usb, wyglad

Edytowane przez piotrekboro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rodzice moga dolozyc troche kasy do 55 cali i maja wtedy do wydania 4800. Zastanawiam sie czy sharp 60le652 bylby dobrym wyborem, w 60 calowych jest juz panel x-gen UV2A

Edytowane przez piotrekboro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge edytowac wczesniejszego posta, nie wiem dlaczego. ZAstanaiwma sie tez jeszcze na samsungiem 55f6500, tylko pytanie czy tam zawsze sa matryce samsunga czy mozna spotkac ten model z matrycami innych firm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie wiem czy 60 cali to nie ebdzie zbyt duzo, odleglosc od telewizora to 3,5 metra. Jakbyscie mogli podajcie ciekawe modele z 50 cali do 4300, 55 cali do 4800, 60 cali do 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie wybor padl na samsung 55f6770. Na koneic zastanwialem sie nad sharpem 60le752 ale menu ktore chodzi beznadziejnie i brak odtwarzania napisow odrzucil mnei od tego tv. Dodatkowo matryca w tym tv to niby uv2a od sharpa ale mam wrazenie ze jedynymi matrycami ktore warto kupic jezeli chodzi o sharpa to sa quattrony, reszt zeszla strasznie na psy. 3-4 lata temu jak jeszcze bylem w branzy to bylem na szkoleniu sharpa i faktycznie wtedy matryce lcd sharpa byly najlepsze, teraz? nie wyglada to tak kolorowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dodam, że Samsung 55f6770 to bardzo dobry wybór. Sama mam ten model i jest świetny. Polecam każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak te modele są dobre, niestety to co widziałem to najczęściej padające matryce, czy to Monitor czy to TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...