Skocz do zawartości
sharan

Pioneer BDP 51 FD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Blu ray grał 3 lata podłączony go Pioneera Kuro i było wszystko ok . Przez 3 miesiące był odłączony od prądu i teraz podłączyłem go ,ale do LG 42 LS3400 i nie ma obrazu po hdmi . Własnie kupiłem drugi kabel i jest to samo . Dzwięk leci p[o analogu do procesora i jest ok,a nie ma obrazu.Na LG pokazuje sie ,że jest " łączenie" a potem, że jest brak sygnału . Pomocy ,pliss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się :( 51 FD odtwarza tylko CD i dvd. nie odtwarza natomiast płyt blu ray. Czasami po 10 minutowej walce ( wsuwanie - wysuwanie płyty ) jakiś blu ray włączy się. Czy kupie gdzię laser w normalnej cenie,który czyta płyty blu ray ? Jest tam napęd BDV-103 - XA

Edytowane przez sharan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczyść laser delikatnie czystą pałeczką do uszu zwilgoconą delikatnie spirytusem bo się zakurzył i poczekaj do wyschnięcia i pewnie będzie dobrze ;)

Pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega elektronik mawiał.że patyczek taki można wsadzić w ...ucho,a optykę należy czyścić izopropanolem i specjalnymi ściereczkami do tego celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega elektronik mawiał.że patyczek taki można wsadzić w ...ucho,a optykę należy czyścić izopropanolem i specjalnymi ściereczkami do tego celu.

Bzdura - takim patyczkiem mozna to zrobic. Delikatnie. Najlepiej uzyć eteru. Do dostania w zaprzyjaźnionych aptekach. Lepiej zrobic to takim patyczkiem i oglądac niż wyrzucic sprzęt na smietnik z powodu zabrudzenia. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega elektronik mawiał.że patyczek taki można wsadzić w ...ucho,

A laryngolog u którego ostatnio byłem twierdzi że take patyczki to akurat do ucha nie powinno się wsadzać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lasery wyczyszczone 5 dni temu. Płyty blu ray znów odtwarzają :)

To miło, że patyczki pomogły ;)

Pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A laryngolog u którego ostatnio byłem twierdzi że take patyczki to akurat do ucha nie powinno się wsadzać ;-)

Haha! Święta prawda. Kolega powiedział,że można wsadzić w inne miejsce,ale nie chciałem używać niecenzuralnych słów:-)

Edytowane przez fazer58

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lasery wyczyszczone 5 dni temu. Płyty blu ray znów odtwarzają :)

Mam pytanie rozkręcałeś napęd czy przez szufladę? Też mnie t9 czeka niestety

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...