Skocz do zawartości
romanow74

C+

Rekomendowane odpowiedzi

Paw-"Czekałem na ten kanał od 10 lat i wreszcie sie doczekałem :)Tylko ze narazie do 30 Stycznia a potem chyba do n przechodze z syfry".No to gratuluje wyboru jestem b.ciekaw postaw tego wyboru bo chyba nie HD bo właśnie ruszyła w C+ ale być może jak rezygnować z tak oczekiwanego Disney Ch.to jedynie na rzecz BaBy TV jeszcze raz gratulacje.Pozdrowienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za hd w c+ musze za beznadziejny dekoder bez dysku za wypozyczenie zapłacic 299zł lub se kupic nie wiadomo po co za 699.i na kija mi ten program na mojej lisce jak go nie moge odebrac na zwyklym tunerze.Lista takze nie jest zmienialna jak w n.Jestem juz na w takim wieku ze kanały dzieciece poza DC mnie nie interesują.Tylko ze ten kanał już od dawna powinnien u nas byc.Od roku ma go RPA i reszcie afryki w angli mają 6 kanałów tematycznych disneya w pozostałych krajach europy po 3 i wiecej.A my jestesmy traktowani po maczoszemu.Umowa byla zawierana od ponad roku i dopiero gdy n weszło na rynek chciało im sie [beeep]e ruszyc.N tez by miala disney channel gdyby nie francuziki ktore powiedzialy ze albo oni albo n.Dla osoby ktora oglada z mecz tygodniowo na c+sport a wiekszosc filmow ktore sa na C+ i HBO albo widziała albo nie jest to jego ulubiony gatunek to 120zł to troche przy dużo.jak za 88 moge miec to samo ale w mniejszej pixelozie,vodem,klasyką mgm,NASAN, wszystkimi discovery, i kanałem informacyjno-publicystyczno-sportowym ktory mnie interesuje.A bajki disneya zawsze mozna zobaczyc sobie z innych źródeł.I tak gumisi na disney channel nie bedzie.POlecam gumisie.pl;dubbing.pl strony ludzi ktorzy kochają klasyke animacji disneya.Cos co naprawde jest nieporownywalne do reszty idiotycznych bajek jakie sie pokazyje na jetixach,polszmatach no i w wielu momentach na zigzapie bo to ani anime ani kreskowka ...
Pozdrawiam all !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paw ale co ty chcesz udowodnić ? To, ze bardzo dobrze stało się, iz powstała "n-ka" ? To jest oczywiste. nawet dla abonentów c+, ba być może przedewszystkim dla nich. To, że dzięki temu canal+ raczył w końcu zrozumieć pewne fakty i ruszyć cztery litery w inwestycje sprzętowo-programowe ? To tez oczywiste. Ale jeszcze bardziej jest oczywiste, ze oferta programowa cyfry+ do oferty programowej "n-ki" ma się tak jak potencjał Realu Madryt do potencjału MKS Kozia Wólka. Oraz, ze w najbliższym przewidywalnym czasie nie ulegnie to zmianie. Oczywiscie nie neguje sensu istnienia n-ki, jest to oferta skierowana do konkretnego, pod względem czysto programowym, nie wymagającego klienta, ale proszę bez herezji, ze da sie ją porównać na jakiejkolwiek płaszczyźnie z oferta c+.

Przecież ich edycja n-VoD jest cieniem oferty programowej Cyfry+. Płatne od 1.01.07 30 zeta. Mam nadzieję, ze oferta ta ulegnie DRASTYCZNEJ zmianie. Na razie są to filmy o których dawno zdążyłem zapomnieć, ze juz leciały w C+ lub HBO.
Akurat tu nie widze sytuacji bez wyjscia dla VoD n-ki, bo cyfra+ wykupiła juz wszystko co na rynku było i jest interesującego.
Jest mnóstwo ponadczasowych propozycji, które większosć z nas obejrzałby jeszcze raz w hd-jakości. Coś ala AleKino. Na obecna chwilę biorąc pod uwage n-kowe VoD i AleKino, to 100 razy bardziej wolałbym obejrzeć darmowe Ale Kino niz obecnie prosperujące VoD na n-ce. Edytowane przez krog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paw jak chce się psa uderzyć to zawsze kij się zawsze znajdzie i wytłumaczenie tylko nie wmawiaj nam że masz to samo w n-ce co byś miał w C+chyba że jesteś fanem filmów rosyjskich i programu dla przeczkolaków to wtedy faktycznie Wojna i Pokój i Baby TV biją HBO,Canal+,Ake Kino,,Halmark czy Disney Ch na łeb.Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam C+ i n-ke, muszę stwierdzić, że n-ka to jest tak na dostawke c+, kilka razy w tygodniu ją włączam, zazwyczaj LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie iwem o czym te dyskusje ;)

disney channel jest fajny... raz w tygodniu. a tak jak widze leci chlam pokroju zigzapow itp.
rece opadaja na to amerykanskie [beeep].

cyfra+ ma minimini i to jest jej obok pilki najwiekszy atut :) bo dzieciaki moga obejrzec wmiare normalne bajki.

co do hd to fakty sa takie ze na razie nka ma hd. c+ kilka osob w polsce.
mam gdzies hbo c+film i sport. skoro mam wymiociny na tv.
wole sciagnac film w hd i z pc ogladac. to taki tani vod, ogladam kiedy chce no a przedewszystkim cos widac.

na razie wciaz jestem na N (trwa okres wypowiedzenia umowy z c+)...
zastanawiam sie rowniez nad obiema platformami naraz, ale to juz bardzo duze pieniadze co miesiac.

Edytowane przez _p!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
naparwdę trudno zrozumieć co piszesz .. a tym bardziej o co Ci chodzi. Edytowane przez krog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciąg dalszy krucjaty abonentów z C+. Polega to na tym, ze się wściekają bo ich nie stać na C+ a chcieliby mieć w cenie N oferte Cyfry.
Jak mnie nie stać na BMW to jeżdżę Toledo. I czy z tego powodu mam ubliżać producentom Bmki lub uzytkownikom tej marki? Nie rozumiem tej zawiści. Macie N lub CP to fajnie. Wam to odpowiada to super. ja wolę C+, spliter, tuner Humax 2000 i pioneer 1530. Mogę niezależnie oglądać C+ na dwóch telewizorach. Do tego 50% ceny za pakiet najdroższy przez 1/2 roku i w sumie łatwo obliczyć kiedy się to zwróci. A niekoniecznie trzeba taki drogi sprzęt mozna taniej Ferdka 70... + spliter przewodowy i też będzie ok.

Ktoś pisze, że za 88zł ma to co w C+. Fajnie ale policz wszystko w skali roku a nie miesięcznie i okaże się, że niekoniecznie jest to samo. Oczywiście jesli chodzi o cene bo mam nadzieję, ze nie porównujemy oferty sportowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Przemo329' post='28418' date='12.12.2006, 09:22 ']
Ciąg dalszy krucjaty abonentów z C+. Polega to na tym, ze się wściekają bo ich nie stać na C+ a chcieliby mieć w cenie N oferte Cyfry.
Jak mnie nie stać na BMW to jeżdżę Toledo. I czy z tego powodu mam ubliżać producentom Bmki lub uzytkownikom tej marki? Nie rozumiem tej zawiści. Macie N lub CP to fajnie. Wam to odpowiada to super. ja wolę C+, spliter, tuner Humax 2000 i pioneer 1530. Mogę niezależnie oglądać C+ na dwóch telewizorach. Do tego 50% ceny za pakiet najdroższy przez 1/2 roku i w sumie łatwo obliczyć kiedy się to zwróci. A niekoniecznie trzeba taki drogi sprzęt mozna taniej Ferdka 70... + spliter przewodowy i też będzie ok.

Ktoś pisze, że za 88zł ma to co w C+. Fajnie ale policz wszystko w skali roku a nie miesięcznie i okaże się, że niekoniecznie jest to samo. Oczywiście jesli chodzi o cene bo mam nadzieję, ze nie porównujemy oferty sportowej.
[/quote]
i muszę się z tobą zgodzić coponiektórzy poprzenosili się do konkurencji teraz psioczą na C+ ale konkurencja nic więcej od cyfry im nie zaoferowała!!! ;):):) I zapewne będą wracać!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='romanow74' post='28422' date='12.12.2006, 11:28 ']
i muszę się z tobą zgodzić coponiektórzy poprzenosili się do konkurencji teraz psioczą na C+ ale konkurencja nic więcej od cyfry im nie zaoferowała!!! :):):) I zapewne będą wracać!!!
[/quote]

przepraszam ja sie nie przenioslem :)
a psioczyc niestety bede... przynajmniej dopoki c+ nie zacznie nadawac sygnalu dobrej jakosci... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='romanow74' post='31538' date='27.12.2006, 20:16 ']NO I JAK WAM SIĘ PODOBA TEN PROGRAM :)[/quote]

Romanow, 74 to nie jest chyba twoja data urodzin?
Bo po tym co piszesz to wnioskuję że chyba jesteś na etapie Gimnazjum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kropek' post='31542' date='27.12.2006, 18:43 ']Romanow, 74 to nie jest chyba twoja data urodzin?
Bo po tym co piszesz to wnioskuję że chyba jesteś na etapie Gimnazjum :D[/quote]


ALE ŚMIESZNE CZASAMI TRZEBA SOBIE POOGLĄDAĆ BAJECZKI A DISNEYA STARE BAJKI SĄ OK!!! :P
A TY PEWNIE MASZ "N" I NIE MOŻESZ SOBIE POPATRZEĆ

Edytowane przez romanow74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='romanow74' post='31538' date='27.12.2006, 18:16 ']NO I JAK WAM SIĘ PODOBA TEN PROGRAM :P[/quote]


[quote name='romanow74' post='31564' date='27.12.2006, 20:21 ']ALE ŚMIESZNE CZASAMI TRZEBA SOBIE POOGLĄDAĆ BAJECZKI A DISNEYA STARE BAJKI SĄ OK!!! :D
A TY PEWNIE MASZ "N" I NIE MOŻESZ SOBIE POPATRZEĆ[/quote]
Nie chce być wredny,ale od kilku dni wziołem pod lupe kolege romanow74 i widze że jego posty nie dają żadnych informacji a wręcz przeciwnie,zaniżają poziom tego forum,gmeru zrób coś z tym :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od miesiąca oglądam Disney Channel i niestety oprócz Robin Hooda i klasyki DC nic mnie nie zaciekawiło.Spodziewałem się czegoś lepszego niestety większość to nowe niszowe produkcje Disneya ;/ zwłaszcza seriale fabularne wszystkie na jedno kopyto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='paw' post='31636' date='28.12.2006, 10:36 ']Od miesiąca oglądam Disney Channel i niestety oprócz Robin Hooda i klasyki DC nic mnie nie zaciekawiło.Spodziewałem się czegoś lepszego niestety większość to nowe niszowe produkcje Disneya ;/ zwłaszcza seriale fabularne wszystkie na jedno kopyto.[/quote]

Disney to taka wytwórnia w USA, która specjalizuje się w produkcji kreskówek dla dzieci i czasami tzw. kina familijnego. Na pewno u Disneya nie znajdziesz hororu itp. to nie ten adres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat dobrze znam to co ma w swoich zasobach Disney i to i starych i nowych.I wiem co pokazuje Disney w swoim flagowym kanale np. we Włoszech,Hiszpanii.I niestety to co jest u nas to 4 seriale animowane, cafe myszka i 4 seriale fabularne.Oraz marne kontynuacje dobrych filmów Disneya.Dlatego jest on dobry dla dzieci do 12 roku życia a nie jak w innych krajach dla całej rodzinny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...