Skocz do zawartości
gutierez

Maly odtwarzacz pod hdmi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,szukam malego odtwarzacza pod hdmi,ktory pozwoli na ogladanie weeb.tv na starszym lcd.Moglby tez odtwarzac filmy mkv,bo mam sporo takich.Zalezy mi zeby byl maly,mobilny,bo kombajn juz mam (xtreamer prodigy).Nie jestem za bardzo w temacie,czy musi byc na androidzie czy innym systemie,dlatego prosze o sugestie i porady.Cena bez znaczenia,wazne zeby sie nie wieszal,zeby dzialalo wifi na dystansie 5 m z dwiema cienkimi sciankami dzialowymi,ogolnie bez wiekszych,dyskwalifikujacych wad.Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na starszym lcd możesz mieć zabezpieczenie hdmi. I może żaden nie działać więc trzeba by to sprawdzić.

mk808>cx919

Sygnał wifi sprawdź wifi analizerem do pobrania z marketu na tel z androidem. sygnał musi być mocniejszy (mniej) niż 60dbm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna samemu jakos sprawdzic hdmi w tv?Wyslalem pytanie do producenta,czy bedzie dzialac mini pc z androidem.Telefonu z androidem nie mam,moze byc tablet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czy Ci bedzie dzialac, czy nie, zalezy w wiekszej nierze od urzadzenia, I jego oprogramowania wbudowanego. Zadawanie takich pytan, jak podlaczanie innych urzadzen pod tv mija sie z celem I niczego nie dowiedzie.

Jedynie co mozesz zrobic to sprawdzic lub podpytac na forach poswieconych takim komputerkom, czy konkretny model sprawia jakies klopoty, a jesli tak, to z jjakimi tv I jakimi rom-ami.

Sent from Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

binary ... masz rację i nie masz racji.

Pewne modele TV mają problemy z urządzeniami zewnętrznymi po HDMI.

I niekoniecznie zależy to od urządzenia ile od właśnie telewizora.

Więc jest różnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie. Sam mam taki, ktory swiruje z mk808b@Finless >1.6 I moge cos na ten temat Koledze podpowiedzie. Nie wyobrazam sobie zeby customer care mialo cos do powiedzenia na ten temat. Kiedy natomiast podlacze do niego tablet/telefon na Androidzie, czy Windows8 dziala bezproblemowo.

To niby gdzie nie mam racji.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo z innym TV twój MK808 będzie chodził prawidłowo ... a nagle okaże się, że twój tablet/telefon ... nie :)

Po prostu sygnalizuję, że nie ma reguł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I customer care line cos podpowie, czy podlacz3lenie tabletu naswietli Koledze, sytuacje?

Moze rzuc jeszcze raz okiem na pytanie I moja odpowiedz, I upewnij sie czy aby komentujesz te wymiane zdan czy jakies tresci ktorych, tam nie ma.

Pozdrawiam.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem na pytanie. Kolega boi się czy będzie mu to działało.

I niestety bez podłączenia konkretnego urządzenia do konkretnego TV nie dowie się tego na 100%.

Zaniosłem MK808 do mojego ojca i działało wszystko oprócz dźwięku. I co z tego wynika ...? Ano nic.

Telewizor ten natomiast nie ma żadnych problemów ze współpracą z komputerami/tabletami/BluRay'ami czy telefonami.

Więc nie ma problemów z zabezpieczeniem HDMI lub jego brakiem.

Po prostu czasem coś jest nie tak i nikt nie wie dlaczego :(

Dlatego nie można w 100% odpowiedzieć na pytanie "czy bedzie dzialac mini pc z androidem".

Tyle chciałem przekazać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z LG udzielili odpowiedzi,cytuje ,, Uprzejmie informujemy, iż model telewizora 32LG7000 jest przystosowany do obsługi urządzeń typu Audio-Video za pomocą złącza HDMI. Jeżeli urządzenie przedstawione przez Pana wysyła tylko sygnał audio-video (przekazuje obraz na TV) to możliwe będzie korzystanie z niego na tym odbiorniku''

Ja to rozumiem tak,jesli dziala to dziala,jesli nie to nie,czyli trzeba kupic i sprawdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle że do tej pory nie spotkałem tv full hd który by nie działał.

Wszystkie które do tej pory nie działały były to hd ready i raczej 5 letnie.

Co do urządzeń z ps3 jest ten sam problem. Inni piszą o tunerach sat.

I tak naprawdę nawet na tym forum ile było przypadków 5? 10 max i wszystkie na starszych tv.

Edytowane przez homman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki odtwarzacz mozecie polecic do ogladania weeb tv w hd?oczywiscie bez zaciec jesli to mozliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...