Skocz do zawartości
bebak

LG 32LN570R

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś morze Mi mi napisać jak zmusić ten telewizor aby po automatycznym przeszukaniu programów (80) tv kablowa cyfrowa

i po posortowaniu według własnej kolejności tv je zapamiętał (pamięta tylko dzień i to nie zawsze) i nie wracał do poprzedniej listy.

Wszystkie Moje kombinacje w menu zawiodły

Ewentualnie jak wejść do menu serwisowego i wyłączyć automatyczne sortowanie programów DTV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam starszy model 32LS570S i w nim za to odpowiada funkcja w ścieżce menu: kanały - ustawienia cyfrowej telewizji kablowej - automatyczna aktualizacja programów - wył. Może u Ciebie jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą opcje na wył. ale dalej się aktualizuje. Według instrukcji ta opcja odpowiada za aktualizacje epg a programów trzeba wybrać operator usług na brak, tyle że Ja mam tylko upc i inni operatorzy a brak niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jakiś błąd w oprogramowaniu twojego modelu. Też mam cyfrową tv przez Mediamoduł UPC i ustawienie UPC digital - wył. Po pierwszym ułożeniu kanałów mi również programy przestawiły się na listę "z dekodera", nie pamiętam czy następnego dnia czy po kilku. Pomogło przestawienie opcji jak napisałem wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie ale troche źle się zrozumieliśmy ,nie mam tv upc tylko inna kablówka cyfrowa. Chodziło Mi raczej oto że w tym tv po wybraniu kraj Polska z automatu jest w menu operator upc i inni operatorzy i powinna być jeszcze trzecia brak.Według instrukcji po wybraniu kraj Polska opcja automatycznego sortowania jest aktywna chyba że użytkownik wybierze operator usługi opcje brak. I tu jest właśnie ale bo tej opcji u Mnie niema. Soft mam najnowszy dostępny. Dodam że można nie wbierać żadnego kraju wtedy w opcji operator niema żadnego wyboru, przeszukałem kanały znalazł wszystkie ładnie Se poukładałem i tv nie wytrzymał nawet godziny i se poustawiał po swojemu.

Zaczyna Mnie już to irytować.

Edytowane przez bebak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...