Skocz do zawartości
mobor

PS4 - jakie zestawy będą dostępne "day one" ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zajrzałem do Saturna w Poznaniu,

Ja też byłem i ani śladu konsol PS4....Przełaziłem całe stoisko wzdłuż i wszerz

Z gier dostępne jedynie 3 tytuły na krzyż.... żadnego CoD czy BF nie uświadczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem i ani śladu konsol PS4....Przełaziłem całe stoisko wzdłuż i wszerz

Z gier dostępne jedynie 3 tytuły na krzyż.... żadnego CoD czy BF nie uświadczysz

Stały po lewej stronie, pod akcesoriami, a nie po prawej między regałami. Byłem ok 17:30.

Zawinięte w 'gustowne' świąteczne wstążki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w szczecinskim MM mozna bylo normalnie dostac konsole razem z Killzone za 2099zl. Bylem ok. 17-18 i widzialem wystawione ze 3 sztuki.

Pobawilem sie troche na standzie Knack'iem i niestety nic specjalnego. O dziwo obok zaposcili na PS3 Lego Marvel i walka z piaskowym bossem robila wieksze wrazenie. Pad dobrze lezy w dloni, tylko niepokoi mnie jakosc wykonania galek. Pad, ktorym sie bawilem mial juz zaczatki odrywanai sie gumy z gornej powierzni. Zdaje sobie sparwe, ze to market i eksplotacja jest o wiele wieksza niz w domu, ale z drugiej strony konsola dopiero co miala premiere. Osobiscie przeczekam spokojnie cale te boom na konsole i zakupie sprzet za przynajmniej pol roku, jak pojawi sie naparwde cos ciekawego do ogrania.

Edytowane przez Bebbop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, każda większa sieć typu MM, Saturn....posiada numer telefonu kontaktowy, można zadzwonić i zapytać o dostępność w konkretnym markecie...wczoraj ukazał się upgrade oprogramowania 1.52 (332M), nie widzę konkretnieszych zmian poza, jak to określili poprawa stabilności oprogramowania systemowego. W MM Olsztyn są dostępnne w kilku zestawach.....dzwoniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego niestety ale MM i Saturn posiada krajową infolinię i nikt Ci nr do sklepu nie poda.

A nawet jak zdobędziesz nr i nie jesteś znajomym sprzedawcy, to nikt od Ciebie nie odbierze! Próbowałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego niestety ale MM i Saturn posiada krajową infolinię i nikt Ci nr do sklepu nie poda.

A nawet jak zdobędziesz nr i nie jesteś znajomym sprzedawcy, to nikt od Ciebie nie odbierze! Próbowałem...

Podają bez problemu. Dzwoniłem na infolinię w zeszłym tygodniu i pani bez najmniejszego problemu podała mi numer do Saturna w Arkadii. Ciężko się dodzwonić, to fakt ale mi za czwartym razem się udało.

Edytowane przez raffal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem i ani śladu konsol PS4....Przełaziłem całe stoisko wzdłuż i wszerz

Z gier dostępne jedynie 3 tytuły na krzyż.... żadnego CoD czy BF nie uświadczysz

Się zorientowałem, że w Poznaniu są już 2 Saturny, może byłes w tym nowym? :)

Ja konsole w Pestce widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...