Skocz do zawartości
timi22

UMOWA a dokumenty

Rekomendowane odpowiedzi

Kontaktuje sie z Panstwem w takiej sprawie, otoz bede chcial zawszrec umowe z n, ale jedyne dokumenty ktore posiadam to dowod osobisty oraz ksiazeczka wojskowa ze zdjeciem i nr pesel ewentualnie rachunki za splacanie rat, nie posiadam ani prawa jazdy ani paszportu i mieszkam z rodzicami, interesuje mnie oplacenie z gory abonamentu za wszystkie miesiace z umowy.

Wczesniej nie mialem nigdy problemow z zawarciem umowy z CYFRA +, POLSAT CYFROWY, raty czy pozyczka na dowod.

BArdzo prosze wziasc to pod uwage, mysle ze w Polsce jest wiele takich osob jak ja a moga czuc sie pokrzywdzone.


Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy legitymacja ubezpieczeniowa lub książeczka wojskowa jako drugi dokument tożsamości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='DrOzda' post='23435' date='21.11.2006, 19:56 ']
Wystarczy legitymacja ubezpieczeniowa lub książeczka wojskowa jako drugi dokument tożsamości.
[/quote]

Rozumiem ze zawarles umowe z n na te dokumenty? Edytowane przez timi22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już pisałem na ten temat, ale powtórzę. Gdy podpisywałem umowę 16.10.2006 jako drugi dokument były honorowane tylko
paszport
prawo jazdy
potwierdzenie zameldowania
rachunek od konkurencji (C+,CP)
rachunek za media
odcinek renty lub emerytury
Więc może lepiej wziąć umowę na rodziców. Albo od tego czasu coś się zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ksiazeczka wojskowa nie moze bcy drugim dokumentem poniewaz adres zamieszkania jest w niej wpisany olowkiem.

Jako drugi dokument moze byc poswiadczenie zameldowania z urzedu miasta/gminy, badz rachunek za media (prad, gaz, woda itp) nie starszy niz 45 dni. Edytowane przez Bastion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...