Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może widział wydanie tego filmu w 3D? Polską premierę mamy już za 7 dni.Warto wydać większe pieniądze za dodatkową płytę z wersją 3D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czekam aż znajdę czas na seans. W weekend dam znać bo liczę, że obejrzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście film mnie się podobał, może nie tak ogromnie jak pierwsza część, ale bez wątpienia niektóre sceny mnie rozbawiły, np. pogawędki Starka z Mandarynem. Jeśli chodzi o trójwymiarową wersję w kinie, to prezentuje się dość fajnie i wyraziście, ale nieco brakuje do tego, co można obserwować w Człowieku ze Stali bądź Elizjum.

Czekam na premierę BD3D w Saturnie, ale jak dla mnie to szkoda trochę, że w Polsce nie postarali się ani o steelbooki, ani o kolekcjonerską edycję, bo ta prezentuje się dość efektownie:

http://video.fnac.com/a5587578/Iron-Man-3-Coffret-de-pre-reservation-Edition-Limitee-Fnac-Robert-Downey-Jr-Blu-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw jaką dadzą cenę wydania 3D MM. W empiku trochę przywalili ale to standard ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostanę pewnie zlinczowany ;) ale dla mnie 3D staje się powoli zbędne,jak i pewnie dla coraz większej liczby mieszkańców naszej błękitnej planety.Coś tam jednak od czasu do czasu "lookne",stąd moje zapytanie. 4k chyba będzie wizualnie ciekawszym rozwiązaniem.O cenach to nawet nie warto pisać bo tendencja jest taka,że rok po roku płacimy za za filmy blu ray coraz więcej.Jeśli ktoś myśli, że bedzie taniej, to nie u nas.Taka "Niepamięć" gdyby wyszła pod skrzydłami Imperialu czy Galapagos, to cena byłaby wyższa o ok.30% od ceny TiM-u.I tego cholera nie potrafię zrozumieć.

Edytowane przez angola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś już miał w ręku polskie wydanie to niech sprawdzi proszę czy płyta zawiera komentarz reżysera w dodatkach (i czy ew. jest przetłumaczony). Nie wiem - cdp.pl kastruje w jakiś sposób rodzime wydania czy wypuszcza dokładnie to co dostaje cały świat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@angola: juz od pewnego czasu tak mam, ze nie bardzo mnie do 3d ciagnie no ale czasem jakis film w 3d i tak ogladne. Iron mana 3 ogladalem w 2d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie film-arena.cz jest już recenzja wydania IM3 na BD i BD3D z polskim audio. Warto spojrzeć.

Do tego cena niższa o ok.25% od naszej polskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale zawsze to nie jest 129 zł,które jest betonową ceną w wielu naszych sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w MM będzie taniej, w Empiku zawsze przesadzają z cenami ;) Poczekajmy do piątku i wszystko będzie jasne, kto wie, może już nawet w czwartek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w MM będzie taniej, w Empiku zawsze przesadzają z cenami ;) Poczekajmy do piątku i wszystko będzie jasne, kto wie, może już nawet w czwartek :)

Co do empiku to się nie zgodze, czasami mają taniej niż inni.

Kupilem u nich całą trylogię Władcy Pierścieni w steelbokach - w empiku stały po 90 zł za sztukę, w innych sklepach w okolicach 130 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no,,, mam ci Go !! :)

t1700377_1.jpg t1700379_2.jpg

a tak prezentuje sie trylogy :)

t1700380_3.jpg t1700381_4.jpg

Edytowane przez chiboogi
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no,,, mam ci Go !! :)

t1700377_1.jpg t1700379_2.jpg

a tak prezentuje sie trylogy :)

t1700380_3.jpg t1700381_4.jpg

Sprawdź please w wolnej chwili czy po włączeniu polskich napisów pojawiają również w komentarzu reżysera do filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w MM ale niestety tak jak Oblivion był dzień wcześniej tak Iron Mana 3 ani śladu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale piękny ten steel yh MEGA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś był dziś w MM i widział czy jest już na półkach i w jakiej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktos ile kosztuje przesyłka kurierska z filmarena.cz do Polski czy w ogóle coś takiego wysyłają chciałem sobie porownać cenowo z Bluedvd,

pytanie do chiboogi gdzie zakupileś stellbooka.Dzięki.

Edytowane przez fgf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś około 60zł

Heh 629 koron=107zł po obecnym kursie oraz 60 zł przesyłka, na to samo wyjdzie jeżeli zamówię w bluedvd więc reasumując w Czechach wcale nie jest taniej niż w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wersję 3d+2d za 99 zł w MediaMarkt w Gdańsku na ul. Grunwaldzkiej. Czyli jednak taniej niż w empiku :)

Dodany obrazek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...